Сонник червиві гриби, до чого сниться червиві гриби уві сні

Побачені уві сні гриби можуть символізувати підозрілість сновидіння. Особливу увагу слід приділити сновидіння, якщо уві сні ви бачили червиві гриби — це ознака, що вас гризе «хробак сумніву». Сонники рекомендують проаналізувати своє нічне бачення, згадати всі деталі, тоді ви зможете точно зрозуміти,, до чого сниться подібне.

Сонник Міллера

Вам приснилися червиві гриби? Не варто поспішати, укладаючи будь-яку угоду — нерозумна поспіх може призвести до проблем з владою. А ось, якщо уві сні ви їли грибочки з червоточинами, то це може означати приниження, образа і зрада близької людини.

Для дівчини або молодої жінки таке бачення означає порочні зв’язки і втрату моральності, попереджає сонник.

Види грибків

Тлумачення сну у багато залежить від того, які саме грибочки були з хробаками. Ось, до чого сняться деякі з них:

 • Бачили опеньки — до втрати грошей;
 • Лисички наснилися — до клопотів і обтяжливим турботам;
 • Печериці побачили — до самообману і засмучення через це;
 • Підосичники привидівся — на шляху зустрінуться перешкоди;
 • Гливи бачили — вас чекають неприємності на роботі;
 • Наснилися маслюки — робота, в яку ви вклали багато сил, виявиться марною;
 • Білі побачили — до проблем зі здоров’ям;
 • Поганки або мухомори з’явилися в мріях — до перемоги над злостивцями.
 • Є червиві гриби — ознака недовірливості

  До чого сниться сон про те, що ви наважилися є червиві гриби, які, на думку знайомого знахаря, є практично панацеєю, підказує сонник Білого Мага. Є боровики з черв’яками, пророкує тлумач — це знак того, що ви хоч і слухаєте поради оточуючих, але приймати їх на віру не поспішайте.

  А ось, в Місячному сонник є тлумачення таке: вживати в їжу червиві гриби — знак вашої закритості і небажання підлаштовуватися під ситуацію.

  Непридатні в їжу, як символ зрадництва

  Наснилося, що ви ходите по лісі, збираючи грибочки, але вам, як на зло, трапляються тільки червоточние? Ця мрія може сигналізувати про зраду друга або коханої людини, попереджає сонник Нострадамуса.

  Збирати уві сні спеціально тільки червиві гриби — символ того, що ви намагаєтеся внутрішньо виправдати вчинки зрадив вас людини. А ось, якщо збирати червиві поганки уві сні довелося, то це ознака того, що ваші непорядні задумки щодо кого-то «з тріском проваляться».

  І отруйні, і з черв’яками, або У ворогів немає шансів на перемогу…

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться бачення, в якому ви, блукаючи лісом, зустрічаєте тільки гнилі або отруйні грибки? Подібні сюжети пророкують, що ваші вороги, які хочуть вам зла, здійснять дурну помилку і цей їх промах дозволить вам взяти ситуацію під свій контроль, радує сонник міс Хассе.

  Наїстися уві сні мухоморів з черв’яками, але відчувати при цьому приплив сил, замість слабкості — знак того, що «підніжка», підставлена ​​вам конкурентами, обернеться для вас дуже вигідною ситуацією.

  Сонник червиві гриби, до чого сниться червиві гриби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: