Сонник чубчик, до чого сниться чубчик уві сні

У одних вона є, у інших немає, дівчата її укладають, чоловіки — стрижуть. Про що мова, запитаєте ви? Відповім: про чубку! Носити чубок чи ні, вирішувати кожній людині самостійно, а ось бачити її уві сні чи ні, вирішує наша підсвідомість. Забігаючи вперед, скажу, що нічого страшного подібне сновидіння не віщує. Однак варто звернутися за порадою до сонником, щоб дізнатися,, до чого сниться чубчик!

Види зачісок

Сниться сон, що у вас довге волосся і підстрижена чубчик — в житті настав такий період, коли вам хочеться «вийти з тіні». Сонник рекомендує вам добре підготуватися і голосно заявити про себе.

Наснилася коротка стрижка з довгою підстриженою чубчиком — ви хочете щось зберегти в таємниці. Не довіряйте всім підряд, радить сонник, думайте, з ким можна ділитися сокровенним, а з ким ні.

Довгі кучеряві локони і пряма чубчик — в вас живе два протиріччя. Це погано. Вирішіть для себе, чого ви хочете, і не витрачали час і сили на дрібниці.

Наснилося, що у вас густе волосся до пояса, але без чубчика — ви добрий і відкрита людина. Друзям добре з вами в компанії. Однак не дозволяйте всім підряд користуватися своєю добротою.

Лиса голова без чубчика — сон символізує, що ви надто відкриті і прозорі для оточуючих. «Напустите туману» навколо себе, станьте більш потайливі і люди будуть дивитися на вас з повагою.

Колер чубчика

Бачити уві сні білу фарбовану чолочку — плани і бажання скоро збудуться. Потрапити ще трохи, радує тлумаченням сонник.

Приснився сон, що ваша зачіска кольору воронячого крила — до дрібних неприємностей і образ. Але не піддавайтеся смутку і нудьги, дуже скоро справи налагодяться.

Бачити уві сні яскраво забарвлену пасмо над очима — ви шукайте можливості самореалізуватися, але не можете їх знайти. Попросіть допомоги у впливову людину.

Сниться сон, що коротка чолочкою пофарбована пір’ям — чекайте несподіваних звісток. Якщо пір’ячко світлі по темним волоссям — вести хороші, темні по світлим — не дуже приємні.

Наснилася прядка попелястого кольору — ваше життя нудна й одноманітна, підказує сонник. Внесіть в неї яскравих фарб і світла. Почніть зі зміни свого способу. Не бійтеся експериментувати.

Рудий колір означає, що ви занадто весело і без праці живете. Потрібно трохи розсудливим, інакше «перегорить», дає пораду сонник.

Маніпуляції з локонами

Сниться, що підстрижена чубчик стирчить на всі боки, і ви намагаєтеся її укласти — наяву вам доведеться зіткнутися з низкою дрібних проблем і турбот, попереджає сонник.

Стригти і без того короткий чубчик — вам мало уваги протилежної статі. Спробуйте змінити зачіску також і в реальному житті.

Наснилося, що чолочкою виросла дуже швидко, прямо у вас на очах — до легких грошей. Це може бути виграш, знахідка або відданий борг.

Сниться, що ви зібралися стригти чубок, яка дуже швидко виросла — вам хочеться побути наодинці з собою, але ви не можете відмовити своїм друзям в спілкуванні. Не потрібно нічим жертвувати, ні собою, ні друзями, просто їдьте на пару днів в інше місто у важливій справі.

Сонник чубчик, до чого сниться чубчик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: