Сонник чебурек, до чого сниться чебурек уві сні

До чого сниться чебурек? Це смажене виріб символізує мир в домі і одночасно хитрих друзів. Для отримання правдивої розшифровки сонник рекомендує звернутися до деталей побаченого уві сні.

За Міллеру

Якщо в ночі вам трапилося бачити чебурек, то сонник Міллера радить придивитися до оточуючих людей. Особливо якщо випадок заніс вас в незнайому компанію, де присутні особи кавказької національності.

Бажання здійсняться!

До чого сниться готувати чебуреки? Місити для них тісто — прибутку і виконання бажань. Якщо ж воно сильно прилипає до рук, то бути в будинку скандалу.

Наснилося, що тісто вийшло особливо гладким і еластичним? Сонник обіцяє гідну нагороду за працю. Розгортати тісто — до благополуччя, яке трапиться на тлі хвороби.

Пробувати сирий чебурек означає, що вам уготовані великі випробування, для подолання яких доведеться зібрати всі сили і ресурси.

За складом начинки

Якщо молода дівчина ліпить чебуреки уві сні, то бачення застерігає її від безтурботних вчинків, які можуть принести неприємності.

Якщо довелося робити начинку для них, то виникнуть труднощі в інтимній сфері. До речі, сонник впевнений, що тлумачення сну залежить і від складу самої начинки.

 • Будь-які види м’яса символізують щастя, яке затьмарить втручання ззовні.
 • Капуста гарантує спокій, після того, як ви відправите домочадців на відпочинок.
 • Лівер може приснитися до невірного тлумачення вашої думки.
 • Сир попереджає, що всі справи будуть запущені через жінку.
 • Їсти уві сні дуже гарячий чебурек — до відрядження або недалекому подорожі. Якщо ж наснилося, що вироби були абсолютно холодні, то життя буде неспокійною.

  Поспішайте!

  Смажити чебурек на сковороді означає, що гряде серйозна сварка з коханою людиною. Якщо уві сні довелося смажити цілу гору пиріжків, то наяву очікуються підготовчі клопоти до гучного веселощам.

  Якщо вам трапилося смажити вироби на сковороді, то покваптеся з якимось ділкам, в якому вас можуть обійти.

  Наснилося, що булочок було так багато, що ви втомилися їх обсмажувати? Сонник думає, що ваше життя занадто одноманітна і нудна.

  Зустрічайте гостей!

  До чого сниться є уві сні чебурек? Це означає, що з’явиться можливість провести час в приємній компанії. Якщо вам довелося бачити, як пиріжок їсть хтось інший, очікуйте будинку гостей.

  Є самому чебурек, на думку сонника — до невеликої сварки і безнадійним фантазіям, які приведуть вас до повного краху. Крім того сонник вважає, що є уві сні будь-які смажені в маслі пиріжки — до проблем з травленням.

  Будьте уважнішими!

  Якщо чебуреки неабияк підгоріли, то вам загрожує розтрата чужих грошей і неуважність. Якщо виявилися сирими, то вам явно не вистачає часу.

  Наснилися великі і красиві плюшки? Сонник віщує гідну оплату праці. Навіть якщо ж вони вийшли дрібними, то очікується скромна, але регулярна прибуток.

  Хвороба або виграш?

  До чого сниться купувати уві сні чебурек? Бідним сновидіння обіцяє гроші у вигляді невеликого виграшу, багатим — хвороба.

  Якщо пиріжки вам дає хтось, то в реальності буде лист. А ось бачити багато випічки, але при цьому не спробувати на смак — до втрат і нужді.

  Сонник чебурек, до чого сниться чебурек уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: