Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник черепаха у воді, до чого сниться черепаха в воді уві сні

Якщо вам приснилася черепаха в воді, то можете сміливо втілювати в життя будь-які свої задумки, навіть найсміливіші, так як, на думку більшості тлумачів, подібні образи обіцяють радість і виконання бажань. Тлумачачи, до чого сняться «Тортилли», враховуйте не лише дрібні подробиці, побачені уві сні, а й те, кому саме вони наснилися, рекомендують сонники.

Сонник Густава Міллера

Гортаючи сонник Міллера, ви без праці відшукайте тлумачення, що стосуються черепах у воді. Відомий психолог вважав, що ці істоти, побачені уві сні, обіцяють сновидцу несподівані задоволення, які виявляться не миттєвими радощами, а тривалими періодами успіху і процвітання.

Коротко про водні плазунів

Якщо ви хочете зрозуміти, до чого ми бачимо уві сні різні маніпуляції з водними черепахами, то сонники вам це роз’яснять навіть без особливих подробиць сновидінь. Ось, наприклад:

 • Водна черепашка вкусила вас уві сні — стережіться спокус;
 • Ловити уві сні черепаху в воді — символ спроб знайти себе в новій справі;
 • Наснилося, що у вас живе морська черепашка — до швидкого відпустки або приємного відпочинку;
 • Є черепаховий суп — до розваг сумнівного характеру з ризиком для репутації;
 • Бачите уві сні спаровуються черепах у воді — ви жадаєте романтичних відносин.
 • Акваріумне тварина, як символ сексуального потягу

  За авторитетної думки сонника Фрейда, якщо вам приснилося багато великих морських «плазунів в панцирі», плаваючих в акваріумі або в басейні, то це явна ознака того, що вам необхідно підтвердження вашого сексуального досконалості, інакше безпідставне занепокоєння зведе вас з розуму.

  До чого сниться дівчині багато великих черепах у воді? Якщо вони живуть у неї вдома — до нових шанувальникам, причому солідним і забезпеченим. Ну, а якщо подібне видовище постало перед нею в іншому місці, то це означає, що їй пора задуматися про заміжжя. Хлопцеві багато великих черепах може снитися в період статевого дозрівання, коли його бажання не цілком порівнянні з можливостями, стверджує «дідусь Фрейд».

  Дика природа, або Захоплення: від пороку до чистоти…

  Інше значення мають сновидіння, в якому ви бачите черепах у воді озера чи ставка. Східний сонник, наприклад, пророкує довге і плідне життя, якщо вам приснилася маленька водоплавна черепашка, неспішно пливе в чистому водоймі.

  Цікаву трактування мрії пропонує Жіночий тлумач сновидінь для прекрасної половини людства. Тлумачачи,, до чого сниться жінці незаміжньою маленький водоплавний черепашонок, сонник рекомендує звернути увагу на прозорість води: чиста — до цікавого і корисного захопленню, каламутна — до порочним зв’язків. А ось, до чого подібне сниться жінці, яка має чоловіка, оракул пояснює інакше: цілком ймовірно, що вас чекає поповнення.

  Полювання на «Тортила» — знак несподіваних втрат

  Тлумачення сну, в якому ви ловите водяних «панцирних плазунів», не порадує, так як означає воно, що вас чекають неприємності. Ви засліплені попереднім успіхом і наївно вважаєте, що удача від вас нікуди не дінеться. Не варто будувати плани, керуючись припущеннями і здогадками.

  Убити в сні водяну черепаху — можете розпрощатися з везінням на довгий час, засмучує сонник Білого Мага, а ось, якщо ви зловили водяну рептилію, але після відпустили її назад у воду, то це означає, що ви зумієте вчасно зрозуміти, де підстерігає небезпека.

  Сонник черепаха у воді, до чого сниться черепаха в воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: