Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник черепаха, до чого сниться черепаха уві сні

Черепаха — це символ довговічності, спокою, нерозторопність, повільність. Сонник трактує черепаху уві сні по-різному.

Побачити черепаху, що лежить на піску, говорить про те, що можливо ви витрачаєте свій час даремно, марно чекаєте слушної нагоди, упускаючи безліч моментів. Необхідно здригнутися, стати більш рішучим, не можна втрачати ні хвилини. Вихід з ситуації, що склалася потребують кмітливості, хитрості, оперативного плану дій.

Якщо ви бачите сон, в якому черепаха від вас тікає, то можливо в найближчому майбутньому вам доведеться поборотися з ворогом. Ваше перевагу на обличчя, але не варто цим зловживати і добивати слабшого противника. Потрібно буде показати, що ви завжди можете за себе постояти, але не більше.

Кататися на черепасі означає хвилювання, занепокоєння, тривогу, яка заважає вам повноцінно жити і радіти кожному дню. Даремно, немає серйозних причин для переживань, тому варто частіше посміхатися і ставитися добрішими до оточуючих.

Як тлумачить сонник, черепаха без панцира — провісник проблем. Це знак небезпеки, труднощів, що підстерігають вас в найнесподіваніших місцях.

А ось черепаха в панцирі, небажаними вийти назовні говорить про те, що у всіх своїх проблемах ви готові звинуватити кого завгодно, крім самого себе. Замість того, щоб з’ясовувати стосунки з рідними і близькими подивіться на себе, справжня причина труднощів криється саме в вас.

Згідно сонника, сухопутна черепаха, повзе по землі або піску, каже про одноманітності життя, вам нудно і від цього починається депресія. Спробуйте розфарбувати повсякденні будні яскравими фарбами, внесіть в свої звичайні справи щось нове, незвичайне, веселе. Відпочиньте, змініть обстановку, організуйте зустріч зі старими знайомими, заведіть нових друзів. Можна навіть влаштувати свято просто так, без приводу.

До чого сниться черепаха в інших сонниках

Якщо звернутися до відомих сонникам, то отримаємо різні трактування снів про черепах.

За сонником Чжоу-Гуна бачити уві сні черепаху віщує багатство і благополуччя.

Сонник Міллера тварина черепаха асоціює з довгоочікуваною радістю, яку принесе несподіваний випадок, що благотворно позначиться на вашому самопочутті, настрої, роботі, стосунки з близькими і т. д.

За Сучасному сонником бачити черепаху означає перебувати в гарному настрої. Найближчим часом всі проблеми будуть вирішені.

До чого сниться черепаха в сонник Менегетті? Виявляється, бачити уві сні черепаху означає передчасне старіння. Слід уважніше ставитися до свого здоров’я і зовнішнього вигляду.

По Перській сонником — сон про черепасі асоціюється з терпінням, силою, спокоєм.

В сонник Лонго сни про черепах говорять про те, що настав час приступати до активних дій, побільше рішучості та наполегливості, тоді можна розраховувати на позитивний результат.

До чого сниться черепаха в сонник Кананіта? До щасливого і довгого життя.

В «Русском сонник» черепаха означає не тільки мудрість і довголіття, а й труднощі, перешкоди, повільне вирішення проблем, почуття ліні, яке огортає людини і не дає йому справлятися з невдачами.

Сонник черепаха, до чого сниться черепаха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: