Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник черемха, до чого сниться черемха уві сні

Наснилося черемха вказує на чистоту помислів і щирість почуттів, стверджують сонники. Однак якщо уві сні ви бачили зламані черемхові гілки, то не пропустіть можливість уточнити, до чого це сниться. Тому що подібні сюжети можуть попереджати про неприємні наслідки ваших вчинків.

Пророцтва Густава Міллера

Цвітіння черемшини завжди асоціюється з приходом любові і бажанням закохатися. Так ось, на думку сонника Міллера, приснився, ця рослина означає настання періоду любові і гармонії. Якщо в сім’ї є непорозуміння між подружжям, то подібний образ обіцяє примирення.

Ви підете в дорогу, яка принесе вам задоволення, обіцяє тлумач тим, хто уві сні бачив себе таким, що сидить під кущем білої черемхи. А ось, сварку з ріднею означає сновидіння, в якому ви обламувати гілки з квіточками.

Колір плодів черемхи

Те,, до чого сниться черемха, на думку тлумачів сновидінь, може мати безліч значень. Найчастіше на тлумачення сну впливає той факт, якого кольору були ягідки, які ви бачили уві сні на дереві. Отже:

 • Чорні — до прибутку, причому отриманої без докладання зусиль;
 • Червоні — до першої пристрасті або першого статевого досвіду;
 • Зелені — до відмінного здоров’я і гарного настрою;
 • Сині — до вдалою поїздці, яка принесе позитивні зміни.
 • Дерево в цвіту, як символ щирості почуттів

  Квітуча черемха — це символ любові і радості, пророкують практично всі сонники. Але ця любов буде відрізнятися чистотою і щирістю, в ній не буде фальші. Особливо, якщо ви побачили уві сні в кольорі не одне дерево, а цілий сад.

  У збірнику сновидінь Цвєткова ви знайдете кілька пояснень того,, до чого сниться квітуча черемха. Якщо вона наснилася жінці, то це говорить про те, що дуже скоро в її житті можуть виникнути колишні кавалери. А ось чоловікові квіти черемхи обіцяють доленосну зустріч.

  Наснилося, що квітуча черемха скидає свої квіти? Вам варто замислитися над, чи не зраджує вам ваш коханий, підказує Місячний сонник.

  Букетні композиції, або Додаток: і грошей, і дітей

  Гілки з плодами зібрані в ікебану уособлюють процвітання і збільшення в сім’ї, підказують сонники. Якщо хочете дізнатися,, до чого сниться заміжній жінці мрія, в якій вона збирає букети з гілок з великими гронами, то зверніться за тлумаченням до сонником пастора Лоффа. За версією даного тлумача, це говорить про те, що незабаром сновидицей завагітніє.

  А ось, збирати букет з гілочок, зірваних з Черемхова чагарнику, який цвіте — символ прибутку і достатку, віщає Циганський збірник нічних видінь.

  Ягідне достаток — ознака успіху

  Якщо вам приснилося багато ягід, які ви їсте, то це символ успіху і досягнення мети, радує сонник Ванги. Є уві сні недостиглі ягоди довелося? Перш ніж почати що-небудь, переконайтеся в тому, що ви зумієте довести цю справу до кінця.

  А ось якщо уві сні ви їли нереально великі ягоди черемхи, то це говорить про те, що вас чекає великий успіх і процвітання. Цілком можливо, що ви досягнете високого рівня в кар’єрі, обнадіює Східний сонник.

  Збір врожаю: Від поїздки до обману

  Зривати уві сні стиглі ягідки черемхи і варити з них варення — ознака того, що вас чекає захоплююча подорож. А якщо ви збирали урожай разом з коханою людиною, то можливо, вас чекає весільну подорож, віщає Осінній сонник.

  Їсти уві сні свіжозварене черемховий варення з власноруч зірваних плодів — до подарунків. А ось, рвати з чагарника і їсти сушені плоди — знак втрати довіри.

  А якщо цікавить,, до чого сниться мрія, в якій ви спробували на смак гнилу ягідку черемхи, то ось, будь пояснення отримаєте: ви будете обмануті кимось із друзів.

  Сонник черемха, до чого сниться черемха уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: