Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник череп, до чого сниться череп уві сні

З’явився уві сні череп — знак, що в поточному житті трапляться найбільші зміни. Як правило, сонник НЕ обіцяє благі вести. Варіанти,, до чого сниться такий зловісний сюжет перераховані нижче.

Пророцтва морфологічні тлумача

Приснився череп людини — символ печалей, смутку, розчарувань. Старе назавжди піде з вашого життя, звільнивши місце новому, змін. Ви зможете спробувати себе в новій справі, реалізуватися, відчути внутрішню свободу від спогадів і жалю. Морфологічний сонник радить не упускати шанс на позитивні зміни.

Осінній і Жіночий сонники

Побачена уві сні на черепі татуювання обіцяє вкрай розпусне життя. Ви не будете відчувати перешкод і мучитися від заборон. Найближчі місяці є найкращому часом для здійснення мрій.

Якщо примарилося череп людини був світлим, чистим, то відмінне здоров’я вас порадує ще довгі роки. Навіть не дуже здоровий спосіб життя не зможе завдати вашому організму шкоди. Але, все ж, Осінній сонник рекомендує не спокушати долю і слідувати всім заповідям правильного життя.

Жіночий тлумач описує,, до чого сниться посміхаються череп людини. Даний джерело вважає, що цей сюжет прогнозує сварки і недомовки в сімейному житті. Хочете уникнути охолодження взаємин з чоловіком? Вирішуйте на гранично відверта розмова. Він розтопить лід між вами, допоможе зрозуміти, що кожен хоче від іншого.

Торкатися уві сні своєю рукою до останків якої-небудь тварини, наприклад корови, значить відчувати докори совісті. Ховати кістки корови — до набуття душевного спокою. Особливо, якщо наснилося, що поховані останки були свіжими.

Думка сонника Міллера

Приснився череп тварини або людини передрікає важкі хвороби. Хвороби можуть бути як фізичними, так і духовними. Щоб не посилювати і без того зовсім непросту ситуацію звернути якомога раніше до лікаря. Він допоможе розпізнати недугу і пропише по-справжньому ефективні ліки.

Якщо уві сні на кістках були татуювання, то доля підкине вам по-справжньому дивовижні сюрпризи і чудеса. Сонник Міллера настійно рекомендує проявити максимальну гнучкість і цілковиту відкритість і тоді відбуваються навколо події самі собою утворюються найкращим чином.

Якщо сниться череп коня, необхідно зменшити свій запал на робочому місці і не забувати, що життя це зовсім не одна тільки робота. Якісний відпочинок набагато підвищить продуктивність праці і дозволить швидше досягти таких бажаних результатів. Особливо потрібно збільшити число щоденної продуктивної фізичного навантаження.

Побачений уві сні череп собаки — ознака, що у взаєминах з друзями настануть не найкращі часи. Не виключено і повне припинення дружнього спілкування.

Сонник череп, до чого сниться череп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: