Сонник чапля, до чого сниться чапля уві сні

Бачити чаплю уві сні — до удачі. Сновидіння означає невпинну боротьбу за своє щастя, якщо наснилося, що вона довго стоїть на одній нозі, вичікує здобич. До чого сниться великий птах у польоті, сучасні сонники трактують по-різному. Вона може бути символом зради, інших неприємностей в сім’ї, а може нести звістку про зустріч з впливовою людиною, який вирішить всі проблеми відразу.

Пояснення сонника Міллера

Якщо наснилася чапля, що гуляє по болоту, яка чатує на жабу, будьте готові до пересудів, колотнечі, дрібним сварок в робочому колективі. Психологи попереджають, що доведеться чимало витратити сил на відновлення миру і рівноваги. Велика птах уві сні означає, що боротьба за хороше місце буде вестися не зовсім чесно і безкорисливо.

Сонник Міллера тлумачення сну не зводить до одного значення. До чого сняться чапля, лелека, він описує так:

 • Проковтує їжу — до появи сильних суперників;
 • Відлітає з болота — до успішної поїздці;
 • Стоїть в променях заходу — до любовних інтриг, зради;
 • Похитувати з боку в бік — до невпевненості сновидіння;
 • Лелеки, що летить над будинком — до благополуччя;
 • Будьте сміливіше

  Бачити уві сні терплячу чаплю, тривалий час очікує поява риби або жаби, доводиться людям, яким не вистачає сил, енергії і підприємливості. Сонник Цветкова рекомендує діяти без зволікання, не чекати, коли ініціативу перехоплять конкуренти, якщо наснилося, що птах не рухалася взагалі.

  Невміння скористатися шансом — це те,, до чого сниться чапля, що перехопила в повітрі жабу. Виявляється, в вашому оточенні є люди, здатні привласнити чужі заслуги, вкрасти ідею. Не бійтеся заявляти про себе, виносити на розгляд давно виношуються проекти.

  Залишайтеся з улюбленими

  До чого сниться задумлива чапля, що самотньо стоїть на тлі заходу або світанку, сонник Ванги роз’яснює по-своєму. Любовні інтриги будуть переслідувати вас в найближчі тижні, місяці. Не виключені спроби зради з боку другої половинки. Намагайтеся віддавати якомога більше часу сім’ї, улюбленим, щоб вони не відчували самотності.

  Бачити чаплю уві сні, ловити її — значить, розраховувати на великий виграш, успіх своєї справи. Якщо приснилося, що чапля йшла в вашу сторону, чекайте появи таємних шанувальників. При цьому не забувайте, що в будь-який момент навіть найпотаємніші секрети можуть відкритися широкому колу людей.

  Радійте збільшення сімейства

  Чапля або лелека, що пролітають над будинком, високим деревом уві сні, віщують вдалий шлюб одиноким людям. Їх пташенята, визирають з гнізда, символізують потомство по сонником Нострадамуса. Це може бути вагітність будь-якого члена сім’ї, подруги.

  Чим приємніше було бачення уві сні і пробудження, тим більше шансів додавання щастя в домі. Сюди можна віднести народження дітей, стабільне матеріальне становище, придбання нерухомості.

  Сонник чапля, до чого сниться чапля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: