Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник церковні свічки, до чого сниться церковні свічки уві сні

Приснилися уві сні церковні свічки можуть обіцяти, як тепло і затишок родинної оселі, так і скорботні події. Чим більше старовинний сонник ви вибрали для тлумачення мрії, тим гнітючою трактування отримаєте. А ось, сучасні тлумачі, пояснюючи, до чого сняться подібні образи, схиляються до духовних шукань і переживань сновидіння, ніж до сумних подій.

Сонник Міллера

На думку психолога Густава Міллера, церковна свічка — це символ доленосної зустрічі. Швидше за все ви познайомитеся з особистістю, яка має багатий внутрішній світ, і ця людина стане вам або надійним другом, або наставником.

Наснилося, що свічки горять рівно і яскраво? Наближається милостивий період, коли все буде виходити і радувати. А ось, якщо бачите уві сні, що вони горять не рівно, чадять або гаснуть, то чекайте тривожних новин.

Магія соборної тиші, або В душу увійде спокій

Допомогти розібратися з тлумаченнями,, до чого сниться мрія, в якій ви запалюєте церковну свічку в храмі, береться сонник пастора Лоффа. Зверніть увагу на власні відчуття уві сні.

Якщо в церкві ви запалювали свічку зі спокійним серцем, то це означає, що в душі настане спокій. Наснилося, що вам сумно настільки, що ви запалюєте «православний світоч» і плачете — ознака хаотичності думок.

А ось, милуватися уві сні палаючими лампадами означає, що ви будете безмежно щасливі, обіцяє Місячний сонник.

«Філія храму» на дому — ознака переживань

Бачите уві сні, що ви вдома запалили церковні свічки? Це ознака сильного хвилювання. Запалені свічки вас заспокоювали? Можете не переживати, все обійдеться. А ось, якщо полум’я палаючої свічки вас дратувало або стомлювало, то не поспішайте давати будь-які обіцянки.

До чого сниться бачення, в якому ви відчуваєте запах догорающей лампади, нагадає Східний сонник: ви отримаєте звістку, якого давно чекали.

Придбання «воскових лучінок»: Перед вами постане складний вибір

Від того, який вибір ви зробите, буде залежати доля одного, пророкує сонник Нострадамуса тим, хто уві сні купував нові церковні свічки. Купівля православної атрибутики символізує вибір — допомогти товаришеві чи ні.

Бачити в церковній лавці багато свечечек — до позбавлення від тягаря відповідальності. А ось, якщо вам довелося купувати багато нових «воскових лучінок», то будьте готові до скоєння помилки, пророкує тлумач Білого Мага. Особливо, якщо вам довелося купувати світочі чорного кольору.

Згасаючі або незасвічені гнотиком, як символ сумнівів

Тлумачення сну, в якому ви тримаєте в руках свічечку, яку не можете запалити, позначає наступне: ви сумніваєтеся з приводу якогось пропозиції. А ось, палити обгорілі свічки повторно — знак надії на «другий шанс», віщає сонник Лонго.

Тримати в руках церковну свічку, яка зламалася і намагатися її підпалити — символ нездійсненних надій і потрясінь. А якщо наснилося, що запалену лампадку, що горіла над пам’ятником, погасив вітер, то не варто розраховувати на чиюсь допомогу.

Різдвяна феєрія — знак радості і спокою

До чого сниться світло різдвяної церковної свічки у вікні вашого будинку, підкаже сонник Ванги. Якщо свічка горіла в освітленому приміщенні, то чекайте радості від зустрічі з дорогими людьми. А ось, якщо вона висвітлювала темну кімнату — щастя оселиться в будинку.

Шукати уві сні місце на ялинці для різдвяної свічечки — знак того, що ви отримаєте задоволення від спілкування з домочадцями. А якщо уві сні вам дають світоч в церкві під час різдвяної літургії, то це означає, що ви «проллєте світло» на щось таємне.

Колір воску

Обов’язково уточніть, чи не були церковні свічки незвично забарвленими, як для храмової атрибутики, рекомендують сонники. Якщо вам приснилися кольорові «лучінкі», дізнайтеся, до чого вони сняться:

 • Білі пророкують радість;
 • Чорні — до скорботи і печалі;
 • Червоні обіцяють любовний запал;
 • Яскраво-жовті пророкують здоров’я і бадьорість духу;
 • Сині або зелені твердять про матеріальний достаток.
 • Сонник церковні свічки, до чого сниться церковні свічки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: