Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бути в полоні, до чого сниться бути в полоні уві сні

Часто відчуття себе уві сні невільним відображає таку рису, як слабохарактерність, але сонники трактують,, до чого сниться бути в полоні, набагато ширше. Вони розглядають різні форми обмеження свободи — людина може перебувати під гнітючим впливом родичів, обставин, любовних уз, і на нього чекають сумні або надихаючі перспективи.

У полоні почуттів

Бути в полоні пристрасті — це те, про що мріють багато самотні люди, але бачити себе уві сні полоненим — не тільки знак близької закоханості.

Згідно сонником Мандрівника, сновидіння відображає підлегле становище в шлюбі і патологічну ревнощі чоловіка. Якщо сновидіння наснилося людині, не пов’язаній узами шлюбу, то воно відкриває очі на рабську відданість коханому, який вміє маніпулювати почуттями партнера.

Дівчині «на виданні» сонники прогнозують, що вона отримає пропозицію вийти заміж від людини деспотичного і неврівноваженого.

Сонник Міллера: відтінки зради

Досвідчений тлумач сновидінь Густав Міллер стверджує, що бути в полоні уві сні — знак невірності. Людині, зануреному в бізнес, цей сонник передрікає підлість з боку партнерів, що виявиться не тільки руйнівним, але і образливим. Жінка, якій наснилося полон, зіткнеться з відсутністю довіри і захисту в родині — чоловік влаштує сцену ревнощів без видимого приводу, змусивши її відчувати себе приниженою і втратила опору в житті.

Невидимі пута

Згідно сонником Лоффа, людина, якій наснилося бути в полоні, відчуває психологічний тиск з боку владного людини. Якщо уві сні його утримували в маленькій камері або підпілля, наяву він знаходиться під сильним впливом матері самому приймати рішення.

Фрейд, пояснюючи,, до чого сниться полон, звертає увагу на прагнення сховатися від обступили з усіх боків проблем.

Іншу інтерпретацію дає сонник Юнга — той персонаж, який уві сні позбавив людину свободи, наяву сам постраждає від внутрішнього становлення особистості сновидіння. Полон з політичних мотивів уособлює неприйняття навколишньої дійсності, виклик, кинутий суспільству і близьким.

Бути заручником

Бачити себе в заручниках і утримуватися при цьому в гірському селищі означає невміння враховувати інші думки, знаходити шлях до порозуміння. Англійська сонник пророкує тюремне ув’язнення за невиконання боргових зобов’язань.

Бути в заручниках уві сні уособлює прийдешню розплату за небажання рахуватися з інтересами інших. Звідси випливає,, до чого сниться бути в полоні у терористів: це образне нагадування про необхідність шукати компроміси, щоб не плодити ворогів там, де можна знайти союзників.

Вкрай важливо бачити, з ким наснилося ділити тяжке випробування: якщо це були люди знайомі, то в реальному житті стосунки з ними будуть складатися так само, як в заручниках, уві сні.

У циган

Те, що наснилося бути в полоні у циган, наяву НЕ обіцяє нічого хорошого. Безпечне плем’я відрізняється схильність до шахрайства. До чого сниться, ніби вони насильно утримують у себе сновидіння? Це уособлює можливість віроломного обману.

Насильницьке утримання у циган говорить про небезпеку зради — з самої несподіваної сторони або за обставин, коли цього ніяк не чекають. Наслідком стане розорення, шлюборозлучний процес, або сновидець виявиться виставленим на посміховисько.

Сонник бути в полоні, до чого сниться бути в полоні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: