Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бути в заручниках, до чого сниться бути в заручниках уві сні

Дуже часто нічні марення викликають здивування людини. Є такі сни, яким не можна дати точного визначення, чи не заглибившись в суть побаченого або не проаналізовані ситуацію, що склалася у людини в реальності. Так, наприклад, не можна однозначно сказати,, до чого сниться сон, в якому вам довелося бути в заручниках. Для початку потрібно згадати деталі, побачені уві сні, і звіриться з сонником.

Пора набути впевненості

Сон, в якому вас взяли в заручники терористи — знак того, що в реальному житті ви дуже в собі не впевнені і чекаєте, що ваші проблеми за вас вирішать інші.

Сниться, що ви організували захоплення людей — ви боїтеся помилитися у виборі, який вам надав керівництво, пояснює сновидіння сонник Міллера.

Бути в заручниках у власних друзів — наяву вам належить пройти через муки совісті, так як ви вчинили нечесно по відношенню до свого друга.

Наснилося, що вас тримає в заручниках ваша сім’я — подібне сновидіння означає, що ви дуже мало уваги приділяєте своїй родині. Ви боїтеся здатися надміру м’якотілим, тому ведете себе жорстко.

Гроші і ви

Сниться сон, в якому грабіжники масово взяли в заручники працівників і клієнтів банку, серед яких й ви — в реальному житті вам запропонують угоду, яка буде являти собою хоч і вигідну фінансово, але все ж аферу. Не піддавайтеся на спокусу.

Бути в заручниках в метро або іншому громадському транспорті — бережіть свої гроші. Чи не вкладайте їх нікуди і не витрачайте великі суми. Зараз період фінансового краху, попереджає сонник Цвєткова.

Звільнити уві сні людини, якого знайомі вам люди тримають в полоні — наяву вам випаде можливість отримати велику суму грошей без особливих зусиль. Можливо, це буде виграш в лотерею або приємна знахідка.

Побачити, що вас і вашу сім’ю масово взяли в заручники — щоб отримати хороші дивіденди, необхідно добре попрацювати. Зараз для цього період сприятливий.

Небезпека не дрімає

Бути в заручниках у ворогів, втекти від них і сховатися під землею, наприклад, в бункері або в метро — над вами нависли серйозні неприємності, будьте обережні у вчинках і висловлюваннях, попереджає Місячний сонник.

Наснилося, що ви терорист і разом зі своїми подільниками масово берете в полон людей — сновидіння може означати, що найближчим часом вас підставить під удар людина, на якого ви навіть і не подумали б.

Уві сні бути в заручниках у людини, якого наяву ви вважаєте іншому — придивіться уважно до свого оточення, в ньому є «вовк в овечій шкурі», підказує Східний сонник.

Вас чекає веселощі

Наснилося, що ви домовилися з загарбниками, бути в заручниках самому в обмін на іншу людину — до веселих сюрпризів і несподіваних подарунків, радує Жіночий сонник.

Приснився захоплення владою терористів, які утримували полонених — до незабутнього відпочинку в компанії малознайомих, але дуже цікавих і веселих людей.

Сниться, що ви берете участь в захопленні бандитів і допомагаєте звільнити бранців — чекайте приїзду численних родичів або близьких людей, пророкує Весняний сонник.

Бути в заручниках у сексуально налаштованої людини — до романтичного вечора з людиною, яка вам симпатична.

Сонник бути в заручниках, до чого сниться бути в заручниках уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: