Сонник бути вагітною, до чого сниться бути вагітною уві сні

Вагітність уві сні трактується сонниками по-різному. Значення такого сновидіння залежить від багатьох факторів. По-перше, носите ви дитину в даний момент в реальності. По-друге, можливо, ваше бажання — бути вагітною, змусило підсвідомість показати це. По-третє, передвістя подій, не пов’язаних з цим явищем — ось, до чого сниться це.

Носити малюка сплячими можуть не тільки жінки дітородного віку. Взагалі, в сновидіннях вагітність не має статевої приналежності. Трактувати сонниками приснилося потрібно в залежності від того, на якому етапі життя ви зараз перебуваєте.

Значення сну — бути вагітною — таке: молодій дівчині сонники обіцяють взаємну любов, однак вона скоро насупиться невеликими розбіжностями. Якщо ж жінка у віці, то це може означати, що у неї проблеми зі здоров’ям, про які не відомо. Після такої підказки мозку потрібно обов’язково відвідати лікаря.

Гарна прибуток, досягти яку можна тільки попрацювавши — ось, до чого сниться красива дама при надії. Навпаки, якщо вона некрасива, то варто очікувати клопоти, хвилювання. Чоловік, якому наснилося це, сумнівається на рахунок того, що він може мати дітей. Іноді це сновидіння обіцяє вигідний контракт.

Нещасний шлюб, непривабливі діти — таке тлумачення снів — бути вагітною, за сонником Міллера. Ганьба чекає дівчину, яка побачила це сновидіння. Дамі в положенні це пророкує легкі пологи з вдалим завершенням.

Уві сні бути вагітною і народити — це передрікає творчі успіхи, позитивні зміни, фінансову стабільність. Якщо ж ви самі приймаєте пологи, то незабаром будете брати участь в таких подіях, які кардинально вплинуть на справи. Позбавлення від проблем в реальності — ось до чого сняться легкі пологи.

Достаток, прибуток — так трактує сновидіння сонник — бути вагітною з животом. Жінці при надії це обіцяє легке звільнення від тягаря. Діловим же людям потрібно звернути увагу на фінансові питання. Можливо, вас вводять в оману. Розмір обману можна визначити за величиною прівідевшіеся живота.

Вагітність хлопчиком, дівчинкою, двійнятами

Сюрпризи і чудові новини очікують вас, якщо уві сні були вагітні дівчинкою. Вам подарують презент, який ви давно чекали — ось ще, до чого сниться це. Бізнесменів і студентів чекає великий успіх у запланованих справах. Для заможних це сновидіння символізує отримання спадщини, підтримку спонсорів. Народження дочки, згідно сонником, трактується, як матеріальне благополуччя, романтичну пригоду.

Бути вагітною уві сні хлопчиком — дамам при надії це обіцяє народження дівчинки. Невагітним приснилося обіцяє, що мрії збудуться, справи підуть в гору. Згідно з іншими сонникам, що народився хлопчик передрікає клопоти, проблеми, розгляду. Для представників чоловічої статі це означає збагачення.

Бути вагітною двійнятами уві сні — задумані справи здійсняться. У вас з’являться нові перспективи, чудові ідеї, удача подвоїться. Однак часто такий передбачення символізує, як кажуть сонники, ваше небажання мати двійнят.

Для молодої дівчини бути вагітною, народжувати уві сні — готуватися до власного заміжжя або серйозних стосунків. Це добрий знак, що пророкує сімейне благополуччя і радість. Готовність до продовження роду — це те,, до чого сниться народження дитини.

Сонник бути вагітною, до чого сниться бути вагітною уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: