Сонник бути в гостях, до чого сниться бути в гостях уві сні

На думку сонників, бути в гостях у сні, означає зміну місця проживання і незаплановані витрати. Те,, до чого сниться подібний образ, слід тлумачити від місця, в якому Ви перебуваєте і проявленим гостинністю приснився персонажів.

Слідкуйте за душевним рівновагою

Побувати в гостях у мертвого близької людини і випробувати бажання залишитися, говорить про високий моральний напрузі, втоми від обов’язків, що може привести до затяжної депресії. Сонник радить оточити себе дорогими людьми і, попри все, провести з ними трохи часу.

Бути в гостях у чужій хаті, і займатися прибиранням або миттям посуду, відображає душевні муки через незадоволення життям. Приснилося сновидіння пов’язано з тим, що в реальності, сплячій людині доводиться займатися не тим, про що він мріяв.

Будьте розсудливі

Бути в гостях у небіжчика, з цікавістю розглядати речі і предмети інтер’єру в великому будинку, говорить про непослідовність і легковажність сновидіння, який починаючи справу, кидає його так і не закінчивши.

Знаходиться в якості гостя у родичів у великому будинку, віщує сонником великі грошові витрати, які можуть зробити велику навантаження на сімейний бюджет. Якщо під час гостювання у родичів сталася сварка, значить, наяву неминучий серйозний і затяжний конфлікт з ними.

Бути в гостях у незнайомих людей і мити посуд уві сні, свідчить про погіршення матеріального становища, яке підштовхне Вас до пошуку нової високооплачуваної роботи.

Приготуйтеся до змін

Сонник Міллера тлумачить,, до чого сниться бути в гостях у незнайомих людей, можливістю в реальному житті поміняти місце проживання або змінити житло.

Бути в гостях у чужій квартирі у знайомих і не відчувати дискомфорту уві сні, віщує несподіване підвищення по службі, далеку поїздку або незаплановану подорож.

Те,, до чого сниться мити посуд у родичів відображає бажання сновідящего поміняти щось у своєму житті, зробити її більш яскравою і насиченою.

Справи сердечні…

Жінці, бути в гостях у коханця, обіцяє сонником доктора Фрейда швидке завершення відносин. Опинитися з ним в готелі уві сні, говорить про майбутній викритті парочки.

Наснилося, що довелося бути в гостях у хлопця і знайомиться з його батьками, значить, наяву молода людина нарешті зважитися на пропозицію руки і серця і познайомить Вас з майбутніми свекром і свекрухою.

Якщо довелося ночувати у коханого чоловіка — до швидкого возз’єднання коханих. Швидше за все, молода людина запропонує сновидицей з’їхатися і жити разом. Те,, до чого сниться ночувати в готелі з одруженим чоловіком, віщує сварки з обранцем через ревнощі коханого.

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона ночує не в себе, а в багатому домі, значить, наяву її чекає роман з симпатичним і забезпеченим хлопцем, який закінчиться швидко, не встигнувши перерости в щось серйозне. Провести ніч у ванній уві сні — обіцяє сонником любовні втіхи.

І що ж далі?

Згідно сонником Дмитру та Надії Зими, бути в гостях у подруги або у одного уві сні, означає, що в реальному часі доведеться взяти безпосередню участь в їх справах.

Діловій людині, провести ніч в готелі уві сні, означає успішне підприємство і перспективу відправиться у відрядження.

Сонник бути в гостях, до чого сниться бути в гостях уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: