Сонник бути в церкві, до чого сниться бути в церкві уві сні

Уві сні довелося бути в церкві? Наяву відчуєте умиротворення або ж прийде раптове осяяння. До чого ще сниться цей релігійний сюжет? Сонник пояснить всі деталі і нюанси бачення.

Попередження Міллера

Уві сні ви зайшли в темний храмове приміщення? Сонник Міллера обіцяє сумну новину і участь в похоронах. Освітлений простір навпаки обіцяє сприятливу перспективу і кращі часи.

Вірте!

До чого ще сниться, що трапилося бути в церкві? Отримайте душевне розраду і фінансову допомогу на складному життєвому етапі.

Відвідування храму і молитва в ньому обіцяє щастя і везіння. Безпечна прогулянка, немов у музеї, на думку сонника, закликає серйозніше ставитися до віри.

Бачити церква невіруючим — до пробудження релігійного почуття, для тих, хто ревно вірить в Бога, бачення означає добробут і заспокоєння.

Що робили?

Уві сні довелося бути в церкві? Сонник радить згадати, що саме ви там робили. Розшифровка певних дій допоможе пролити світло на майбутні події.

 • Молилися — радість, втіху.
 • Стояли на колінах — цінна знахідка, придбання.
 • Базікали, сміялися — заслужене покарання.
 • Сиділи, лежали — зміни.
 • Жертвували гроші — прибуток, повернення боргу.
 • Сповідалися — вірний шлях.
 • Робіть добро!

  До чого сниться, що вдалося побувати на службі? Це означає, що ви заслужите повагу і любов близьких.

  Бачити себе під час богослужіння уві сні — до докори сумління. Наснилася церковна служба? Сонник гарантує внутрішні (духовні) зміни до Світла.

  Участь в ній символізує гаряче бажання, але недостатність сил. Іноді церковна служба закликає зайнятися добрими справами.

  За упокій або за здравіє?

  Наснилося, що вам довелося ставити свічки в церкві? Наяву зробите вкрай важливе для вас визнання або ж відчуєте серйозний напад совісності за минулі помилки.

  Ставити свічки перед образами уві сні — до прийдешньої нужді або приниження.

  Якщо приснилося, що ви поставили свічку за здравіє, то готуйтеся до чужих похорону або власної хвороби. Тлумачення сну зворотне, якщо вдалося поставити свічку за упокій.

  Духовний союз

  До чого сниться, що вам пощастило бути в церкві з коханим? Сонник впевнений, що вам заздрять найближчі подруги.

  Якщо приснилося, що ви брали шлюб з коханим, то в реалі ваш союз буде не тільки тілесним, але і духовним.

  Бачити, що ви молитесь з коханим в невідомому храмі — до оновлення колишніх відчуттів і спорідненості душ.

  Покайтеся!

  Що значить, якщо уві сні трапилося бути в церкві абсолютно голою? Сонник вважає, що всі ваші дії продиктовані особистою егоїзмом і далекі від добрих поривів.

  Бачення закликає негайно змінити думки і поведінку, а краще покаятися в скоєних гріхах і жити більш праведно.

  До чого ще сниться, що ви з’явилися в церкву голою? Якщо при цьому ви не зазнали особливого сорому, то сонник впевнений, що незабаром дізнаєтеся про свою хворобу і прийміть її як неминуче.

  Буде весілля!

  Уві сні поява голою в храмі також означає, що ви відчуваєте свою незахищеність перед життєвими випробуваннями. Можливо, бажаєте стати краще і чистіше.

  Наснилося, що довелося бути в церкві в білому одязі? Готуйтеся до похорону близької людини або родича. А ось чорне вбрання — позитивний знак, що натякає на швидке весілля.

  Сонник бути в церкві, до чого сниться бути в церкві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: