Сонник бути обкраденим, до чого сниться бути обкраденим уві сні

Уві сні бути обкраденим майже завжди погано. У загальних словах цей образ попереджає: ви проявите слабкість і не зможете прийняти вірне рішення. Сонник розповість,, до чого сниться розглянутий сюжет більш конкретно.

За Міллеру

Містер Міллер і його сонник стверджують: в ночі сталося бути обкраденим? Вам буде потрібно все мужність і завзятість, щоб в реальному світі відстояти свою правоту. Людям безчесним і підступним сновидіння завжди обіцяє нещастя і втрати.

Придивіться!

Наснилося, що вас обікрали? Наяву чогось боїтеся. Сновідних персонажі підкажуть, де дійсно ховається загроза.

Уві сні вкрали непотрібні дрібниці або несуттєві предмети? Ви підсвідомо відчуваєте, що поруч знаходиться недоброзичливець, однак серйозної шкоди його старання не принесуть.

До чого сниться, що викрали щось важливе й цінне? Сонник вважає, що існує реальна небезпека чогось позбутися.

Що вкрали?

Наснилося, що не пощастило бути обкраденим? Гарненько пригадаєте, що саме у вас поцупили. Символіка сновідних крадіжки вкаже на життєву область, що знаходиться під загрозою.

 • Гроші — фінансові питання.
 • Золото — положення, повагу.
 • Дорогоцінні прикраси — партнерство, любовний зв’язок.
 • Носильні речі — друзі, власні пріоритети.
 • Меблі — будинок, сімейні / родинні стосунки.
 • Техніка — відсутність, брак інформації.
 • Підготуйтеся…

  Наснилося, що з будинку винесли всі продукти харчування? Сонник пророкує передчасний відхід знайомого або близької людини.

  Бачити, як вас грабують — до смерті найближчого родича. Бути обкраденим уві сні іноді буквально означає втрату батьків.

  Молодим дівчатам злодійство в мріях обіцяє злість і заздрість в реалі, все іншим цей же образ пророкує розкриття таємних задумів ворогів.

  Не пропустіть!

  До чого сниться сновідних злодійство? Іноді це знамення прийдешнього руйнування і черги серйозних невдач.

  Приснився нахабний злодій? Сонник вважає, що вам дано час на виправлення допущених промахів.

  Вдалося уві сні зловити грабіжника? На поточному етапі ви здатні зробити те, що раніше здавалося неймовірним і недосяжним. Використовуйте випала можливість з розумом!

  Бережіться!

  До чого сниться злодійство взагалі? У деяких випадках тлумачити образ слід буквально. Однак наяву у вас викрадуть не матеріальні цінності, а щось більш значуще, але примарне: ідею, любов, права, свободу і т. д.

  Бути обкраденим часом буквально означає, що ви позбудетеся спокою і будете сильно переживати. Це відображення страхів про власне майбутнє або неспроможності в обраній справі.

  Уві сні довелося бачити, що вас обікрали небіжчики? Сонник пророкує: у реальності переживете смертельний жах.

  Пора заміж?

  Іноді тлумачення сну більш позитивне. Бути обкраденим в нічних мареннях — до вдалим угодам, високооплачувану роботу і міцним відносинам.

  Якщо жінці здалося, що її обікрали, то вона неодмінно вийде заміж і причому в найкоротші терміни. Бачити, що вкрали щось цінне — до подарунка або приємному сюрпризу.

  Уві сні ви примудрилися обікрасти самого себе? Сонник впевнений, що ви ризикуєте програти гроші або зазнати поразки через власну дурість.

  Сонник бути обкраденим, до чого сниться бути обкраденим уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: