Сонник бути голим, до чого сниться бути голим уві сні

Сонник не дає однозначну відповідь,, до чого сниться бути голим: в тлумаченні занадто багато залежить від ставлення сплячого до власного тіла і наготи в принципі. Також слід враховувати події та деталі, які мали місце бути уві сні.

Від самозамилування до тріумфу

Якщо пощастило бути голим і при цьому задоволеним собою, символ віщує велику удачу і захоплення оточуючих.

Неважко здогадатися, що віщує такий сюжет шукачам романтичних пригод. Сновидіння, в якому довелося бути голим, приймає еротичний характер і обіцяє нові перемоги на любовному фронті.

Буває так, що бути голим уві сні — суцільне задоволення. Те, що вам приснилося, свідчить про самовпевненість і відкритості. Сновидіння служить нагадуванням про те, що надмірна довіра до навколишнього світу означає беззахисність перед ним, що не завжди розумно.

Делікатність насамперед

Якщо уві сні довелося бути голим, сонник Міллера застерігає від сумнівних витівок, в які можуть спробувати втягнути малознайомі особи. Навіть невинна витівка може обернутися великим скандалом.

Сонник Хассе роз’яснює, до чого сниться, що попало оголитися прилюдно. Вважайте символ попередженням. У найближчі дні висока ймовірність ненароком зачепити потаємні почуття інших людей.

Будьте завбачливі

Сонник Лоффа пояснює,, до чого сниться бути голим в громадському місці або на вулиці, відчуваючи при цьому природний дискомфорт. Наяву сновидец ризикує потрапити в дурну історію.

Англійська тлумач пропонує розуміти наготу абсолютно буквально: фінансові справи йдуть настільки погано, що сновидець залишився, як то кажуть, без штанів. В реальності все, звичайно ж, не настільки безнадійно, тим не менш, акуратність у поводженні з грошима не завадить.

Як здоров’я?

Якщо жінці наснилося, як вона плаває голою, таємна інтимний зв’язок може негативно позначитися на стані її морального і фізичного здоров’я.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як людина через неуважність постав напівголою. В даний момент найбільш вразлива саме та частина тіла, яка була оголена уві сні.

Існує ще одне пояснення, що означає бути голим. Яке не є небезпечним, проте, вкрай несвоєчасне захворювання загрожує порушити плани.

Невдоволення собою

Езотеричний сонник пропонує таке тлумачення сну: наяву ця людина приховує від родичів, друзів і товаришів по службі хронічну хворобу або фізіологічну особливість, яку вважає непривабливою.

Коли уві сні власне оголене тіло викликає огиду або на ньому наснилися будь-які каліцтва, це найчастіше означає початок нездужання.

Скелети в шафі

Сонник Фрейда стверджує, що з’явитися голим або напівголою в людному місці трапляється при наявності внутрішнього конфлікту. Належить зробити вибір між зухвалим бажанням і уявленнями про добро і зло.

Якщо подібний сюжет приснився жінці, сонник Фрейда вважає, що сновидицей надто стурбована своєю репутацією. Швидше за все, на те є причини.

Ще одне тлумачення сну повідомляє, що його головний герой боїться виглядати «голим королем» в очах оточуючих. Це означає, що йому і справді є, що приховувати.

Сонник бути голим, до чого сниться бути голим уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: