Сонник бути на весіллі, до чого сниться бути на весіллі уві сні

До чого сниться, що вам довелося бути на весіллі? Сонник вважає, що все залежить від ролі, яку ви виконували уві сні на цьому урочистому заході.

За Міллеру

В сонник Міллера зазначено: бачити себе на власному весіллі означає, що вам вдасться знайти вихід із ситуації, яка стояла на шляху до успіху.

Сюрприз!

Наснилося, що ви побували на власній весільної гулянки в якості гостя? Дуже скоро вам доведеться зробити непростий вибір, який вплине на подальшу долю.

Крім того своя розпис уві сні обіцяє несподіваний подарунок, вдалий збіг обставин чи інші сюрпризи.

Запам’ятайте деталі

До чого сниться, що ви були запрошеним гостем на чужому весіллі? Сонник вважає, що з цього сновидіння можна зробити прогноз про перебіг справ. Досить лише згадати оздоблення столу, молодят та інші деталі.

Побувати уві сні на чужому весіллі — буквально означає, що здійсняться ваші мрії. Наснилося, що на чужій урочистій гулянці вам трапилося бачити людей в жалобі, то зі знайомим або родичем відбудеться неприємний випадок.

Розшифровка нюансів

Щоб отримати правдиве тлумачення сну сонник радить врахувати і інші значущі нюанси.

 • Вінчання в храмі — до знайомства.
 • Шлюб для неодружених — до швидкого шлюбу.
 • Для одружених — до народження дітей, прибутку.
 • Для чоловіка — до угоди, комерційним договором, діловому проекту.
 • Для жінки — до удачі.
 • Розписуватися з чужим чоловіком / дружиною — до краху задуманого підприємства.
 • Танцювати на весіллі — проявіть обережність в спілкуванні з протилежною статтю.
 • Сидіти за столом — удача прийде в усіх областях, крім любові.
 • Будь-які проблеми, що виникають у сні в ході урочистості, попереджають про хвороби, невдачі і навіть смерті близьких. Сонник вважає, що це залежить від грандіозності конфлікту.

  Прибуток або невдачі?

  До чого сниться бути на весіллі нареченим? Це знак грандіозного успіху. Ідея або якийсь проект будуть визнані і принесуть задоволення і достойний прибуток.

  Наснилося, що ви були женихом і раділи цьому? На жаль, сонник підозрює, що вам уготовані роки самотності або великі неприємності. Для хворих це знак ускладнення захворювання.

  Бачити себе в сні нареченим молодої дівчини — до процвітання комерційних справ, дружини одного — стримайте свої бажання, незнайомки — до неприємностей, обману.

  Чи не ревнуйте!

  Що означає — бути на весіллі нареченою? Якщо ви відчули байдужість до свого заміжжя, то в реалі гряде розчарування в улюбленому. Це також ознака хвороби, що насувається.

  Якщо уві сні ви були нареченою, то коханий не прийшов або втік, то має бути випробувати муки ревнощів, для якої не буде ні найменших підстав.

  Міняйтеся негайно!

  До чого сниться, що трапилося бути на весіллі свідком? Сонник гарантує, що незабаром ви отримаєте довгоочікувану інформацію або звісточку здалеку. Також є ймовірність призначення на посаду, яка вас кілька засмутить.

  Наснилося, що ви були свідком одруження зовсім незнайомих людей? Міняйте свій спосіб життя, інакше він затягне вас в справжню трясовину.

  Придивіться до друзів!

  Бути на весіллі свідком у подруги — до сумної події, яке принесе багато переживань і невдач.

  До чого сниться, що довелося стати дружкою на торжестві у дівчини, яка повела вашого судженого? Сонник вважає, що в дійсності ви зіткнетеся з нещирістю і підлістю друзів.

  Уві сні побували свідком на весіллі незнайомців? В особистому житті намітилися грандіозні зміни, причому виключно на краще.

  Визначтеся!

  Наснилося, що вам трапилося бути на весіллі родича почесним гостем? В реалі вам належить допомогти цій людині.

  Крім того бути запрошеним гостем буквально означає, що ви намагаєтеся вирішити свої особисті проблеми через інших.

  Якщо ж уві сні ви так і не з’ясували, ким довелося бути на весіллі, то сонник радить переглянути ставлення до життя і обов’язків.

  Сонник бути на весіллі, до чого сниться бути на весіллі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: