Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник буря — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо уві сні ви спостерігаєте за стихією з безпечного місця, то сон пророкує вам, що ваш друг поділиться з вами своїми бідами, а ви його підтримаєте. Потрапити в бурю уві сні означає, що скоро ви можете опинитися в небезпеці. Життя приготувала вам тяжкі випробування, і ви вдало впораєтеся з ними, якщо уві сні не злякалися. Після цього вас чекає щасливий період у вашому житті, який провіщає вам благополуччя і вдалий шлюб. Іноді сон про бурю пророкує закоханим, що у них є щасливий суперник (суперниця), і ви багато переживете через це. Сон, в якому ви ховалися від бурі, обіцяє вам отримання поганих новин, розгубленість або ж зустріч з могутнім ворогом, який постарається нашкодити вам. Дуже благополучний сон, в якому ви потрапили в бурю і вона стихла на ваших очах.

Англійська Сонник

Після бурі уві сні чекайте великих неприємностей і втрат. У вас дістане мужності і стійкості витримати всі випробування. Можуть бути образи і гоніння, і все ж вороги не зможуть заподіяти вам шкоди. Людині закоханому не варто боятися суперництва, оскільки його улюблене істота втримається від небезпечних спокус і збереже свою чистоту і красу.

Езотеричний Сонник

Буря — соціальні події; з блискавкою — може бути революція; з громом — громадянська війна, заворушення із застосуванням зброї. Потрапити в бурю — брати участь особисто в цих подіях. Зазнати збитків від бурі, рани — можуть бути неприємні наслідки, пов’язані з соціальними катаклізмами.

Еротичний Сонник

Бачити або чути уві сні наближення буревію — прогноз тривалої сварки з коханою людиною, невдач у коханні, внутрішнього розладу, що стане причиною Ваших тривалих страждань. Якщо ж уві сні буря вщухла — Ваше горе буде не настільки тяжким.

Французький Сонник

Наснилася буря — готуйтеся до непорозумінь в любовній сфері, в справах станеться небезпечний поворот. Вам належить неминуче участь в судовому процесі.

Сонник Міллера

Бачити і чути — тривала хвороба, невдачі, розлад з друзями, великі страждання; стихає — Ваше горе буде не настільки тяжким.

Сучасний Сонник

Буря уві сні віщує серйозну життєву боротьбу, з якої ви скоріше за все вийдете переможцем.

Сонник Хассе

Бачити уві сні бурю — чекай життєвої боротьби, з якої однак, вийдеш переможцем.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: