Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник букет — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Тримати в сні букет квітів означає взаємну любов і вдячність. Отримати від кого-то букет квітів пророкує сталість у коханні. Побачити букет уві сні — знак поганого знайомства, яка не доведе вас до добра, якщо уві сні ви складаєте букет, то вас чекає отримання новин, якщо ви запам’ятаєте, з яких квітів він був складений.

Сон, в якому ви з усього маху кидаєте букет в стінку, означає, що вас чекає марна трата часу і грошей. Такий сон також передвіщає вам, що ваше бажання не здійсниться з вашої вини. Якщо уві сні вам підносять букет, то вам слід уважніше придивитися до вашого оточення або конкретно до людини, який підніс вам квіти, тому що він або вони приховують свої справжні наміри і намагаються потішити вам. Хоча іноді такий сон пророкує, що ви проведете багато приємних хвилин в суспільстві милого вашому серцю людини і отримаєте від цього величезне задоволення.

Якщо молодій людині сниться, що на весіллі він підносить гарний букет квітів своїй нареченій, то скоро його чекає отримання сумною вести про смерть близького родича або інша важка втрата. Зів’ялий або бляклий букет у вашому сні пророкує вам розбіжності в сім’ї або з чоловіком, зраду і розчарування в любові. Букет з скляних квітів попереджає вас про те, що ваше щастя знаходиться під загрозою і вам потрібно зробити якісь важливі кроки, якщо ви не хочете втратити кохану людину. Якщо уві сні вам присниться багато строкатих букетів, то вас чекають приємні зустрічі з друзями.

Англійська Сонник

Уві сні хтось подарував вам букет квітів — в життя буде міцна дружба. Якщо цей хтось — молода людина, то ви знайдете дуже привабливого коханого. Сон юнаки, в якому він обдаровує букетом дівчину, оптимістичний: його залицяння буде прийнято прихильно.

Сонник Міллера

Прекрасний, яскравий — отримання спадщини від якогось багатого, невідомого родича; для молоді — приємні, радісні зустрічі; в’яне букет — до хвороби, смерті. Також см. Маргаритка, Троянди, Хризантема.

Сучасний Сонник

Букет уві сні — щасливий знак. Вказує на можливість нового приємного знайомства або на щасливу любов. Якщо уві сні вам подарували букет, ваша любов буде взаємною і довгою.

Французький Сонник

Букет уві сні сниться до помилкової новини. Тримати букет в руках або ставити його у вазу поруч з собою — сон на радість і виконання таємного бажання.

Ісламський Сонник

Букет з свіжих квітів віщує, що перед Вами відкриються широкі і райдужні перспективи. Букет з засохлих квітів — до зради близької людини.

Езотеричний Сонник

Букет Квітів (витончено, хитромудро покладений) — аристократичний прийом. З пишним бантом — до щедрого, вишуканому коханцеві.

Сонник Мандрівника

Шанувальники і знайомство — для жінки. Якщо квітів багато — розлад відносин, похорон.

Сонник Цветкова

Бачити — приємне знайомство, отримувати — сталість у коханні. Також см. Квіти, Сад.

Сонник Хассе

Мати букет уві сні — очікує щастя в любові.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: