Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник булавка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Побачити уві сні багато шпильок віщує плітки, образи і сварки і іноді пусте проведення часу або марність зусиль, які згодом дуже засмутять вас. Такий сон також може попереджати вас, що не варто довіряти порожнім обіцянкам. Проковтнути шпильку уві сні — потрапити в пастку. Такий сон вважається поганою ознакою. Отримати її в подарунок — знак чиєїсь прихильності до вас. Втратити шпильку уві сні — до втрат, невдач і подальшим розбратів.

Якщо уві сні ви вколете шпилькою, то в реальному житті ви зробите помилку, через яку дуже засмутити. Якщо ви несподівано відчули укол шпильки, то вас чекає неприємний сюрприз і переживання. Якщо вас уві сні вкололи шпилькою, то вас чекає багато неприємностей, причиною яких послужить дурний і незначний суперечка. Закоханим такий сон пророкує образу чи незаслужену образу, винуватцем чого з’явиться ваш коханий (кохана). Якщо жінка бачить уві сні подушку для шпильок, то сон попереджає її про те, що їй слід приділяти більше часу домашньому господарству, якщо вона не хоче, щоб її чоловік був незадоволений. Іржава, гнуті або зламана шпилька — передвісник прикрощів і докору. Дивіться тлумачення: Голка, вколоти.

Сонник Міллера

Булавки уві сні попереджають про сімейні сварки і чвари. Дівчину такий сон попереджає про грубе обходження з нею її коханого. Якщо уві сні Ви проковтнете шпильку, то в реальному житті якісь надзвичайні обставини змусять Вас прийняти ризиковані умови. Втрачена уві сні шпилька загрожує Вам незначним втратою або сваркою. Погнутий або іржава шпилька попереджає, що Ваше легковажне поводження призведе Вас до втрати поваги. Якщо уві сні шпилька встромиться Вам в тіло — це значить, що якась особа буде діяти Вам на нерви.

Еротичний Сонник

Булавки — знак негараздів і сімейних сварок. Якщо подібний сон сниться дівчині, значить, її коханий буде зневажливо ставитися до неї. Втратити шпильку означає сварку з коханим. Булавка, встромила в тіло, означає появу особи, яка буде набридати вам.

Французький Сонник

Приснилися шпильки означають, що у вас будуть достаток і прибуток.

Сонник Хассе

Булавка сниться до пліток, образи і суперечкам.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: