Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брови — до чого сняться?

Сонник Лоффа

У реальному житті брови є невід’ємною частиною обличчя і важливою складовою образу людини. Більшість представниць жіночої статі намагаються якомога чіткіше і яскравіше виділити їх, тим самим прагнуть зробити виразнішими очі. Привернути увагу бажаного людини вдасться тим, хто розглядав уві сні свої брови. Пережити любовні пригоди належить вам після сну, в якому ви фарбували брови. Позитивні емоції ви напевно отримаєте, однак, нічого серйозного у вас не вийде. Так що рекомендуємо не зациклюватися на вашому тимчасовому обранця, цей не те, хто вам дійсно потрібен. Попереду вас чекає ваша друга половинка.

Густі красиві брови чорного кольору символізують міцне здоров’я сновидіння і обіцяють йому успіх у всіх нових справах. Якщо вони були занадто довгі, то незабаром Вас очікують повагою і шаною. Також передбачається зростання матеріального добробуту. Руді брови уві сні — поганий знак. Будьте готові до зради і зустрічі з підступним людиною. Якщо Ваш знайомий мав їх, то в ваших же інтересах негайно обмежити або краще припинити спілкування з ним. Брови білого кольору обіцяють вам зустріч з ненадійними людьми, які підведуть вас в невідповідний момент. Сивина в бровах ж є знаком мудрості і зрілості. Крім того, сон вказує на те, що ви робите на людей сильний вплив, причому, не завжди позитивне. Намагайтеся використовувати свої здібності в потрібному руслі, допомагати людям і отримувати з цього вигоду.

Густі брови — хороший знак в тому випадку, якщо вони належали вам. В цьому випадку проблем в матеріальній сфері годі й чекати. Якщо ж вони належали комусь іншому, то удача піде від вас в самий найближчий час. Протилежне значення мають сни, в яких фігурували рідкого брови. Вони сняться до засмучення, неприємностей і злиднях. Якщо вони були обпаленими, то це також не дуже добре. Швидше за все, в дійсного життя вам доведеться зіткнутися зі спорами і поділом майна. Додатково до цього можливі і проблеми на роботі, що не може не відбитися на вашому фінансовому становищі.

Якщо ви голили уві сні брови, то це є вірним символом душевної порожнечі — неприпустимо проявляти необачність і легковажність в реальному житті. Кардинальні зміни очікуються в житті тих, хто відчував при цьому біль або неприємні відчуття. Відбудеться це вкрай несподівано для вас, а підсумок залежить тільки від того, наскільки швидко ви зумієте зорієнтуватися подолати навалилися труднощі. Процес вищипування брів в сновидінні вказує на бажання сновидіння позбутися своїх проблем. Крім того, дане сновидіння обіцяє, що сновидцу вдасться відпочити і відновити сили незабаром. Якщо в цей час ви боялися себе поранити, то сон означає, що ви образили когось. Зараз вас мучать докори сумління, і ви ніяк не можете заспокоїтися.

Сон, в якому вам привиділися чужі яскраво нафарбовані брови, закликає до обережності у взаєминах з людьми. Щоб не бути обдуреним, не варто нікому зайве довіряти. Будьте уважні в тому випадку, якщо вас залучили чужі брови. Дане сновидіння — символ прихованих почуттів і таємних думок. Цілком очевидно, що вас чекає каверза, який розгледіти буде досить складно. Зіткнення з фальшю і лестощами обіцяє сновидіння, в якому брови були якогось незвичайного кольору. Погано також побачити і сновидіння, в якому вони різко зникли, адже такі ж неприємні несподіванки можуть незабаром виникнути з вами і наяву.

Сімейний Сонник

Брови уві сні іноді є передвісником зустрічей з друзями і веселого проведення часу. Красиві брови і вії — знак прибутку і удачі в справах. Рідкісні брови пророкують розчарування в любові. Темні — знак здоров’я. Побачити, уві сні густі брови означає, що хтось несподівано обрушить на вас весь свій гнів. Це також може служити вам попередженням про перешкоди в справах. Сон, в якому ви обпікає собі брови, віщує вам розбрат з родичами через отримання спадщини. Збривати брови — дивіться тлумачення: голитися.

Якщо ж уві сні ви бачите, що вам зголили їх, то вам буде соромно за свої ганебні вчинки по відношенню до близьких людей, які розраховували на вашу допомогу. Якщо уві сні ваші брови і вії вилізли, то вас чекає багато неприємностей і прикростей через втрату власності або грошей. Якщо уві сні ви бачите, що у вас брови з будь-якого міцного матеріалу — металу, мармуру або бронзи, то ви ніколи не зможете примиритися зі своїми ворогами. Жінкам бачити уві сні, як вони фарбують брови, сон пророкує веселу, благополучну і забезпечене життя, повну любовних інтриг або забавних пригод. Дивіться тлумачення: Очі.

Ісламський Сонник

Для чоловіка — це його краса і гарний вигляд, його положення і почесне місце в його релігії, його надійність і значущість. Якщо він побачить, що його брови з’єднані між собою, то це ознака симпатії і любові і, навпаки. Їх спадання на очі вказує на зміну стану того, у кого вони спали, будь це син, дружина партнер або друг. Інший раз, це вказує на тривалість його життя до тих пір поки не стане таким (тобто зі спали на очі бровами). Мати густі брови уві сні, значить, вести спосіб життя гідний похвали.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні жінка вирішує пофарбувати брови, то їй доведеться прожити благополучну, забезпечену і веселе життя, в якій буде багато любовних інтриг і пригод. Малювати собі уві сні акуратні дуги над очима — до нового знайомства, сурма — до любовного побачення. Виявитися зовсім без рослинності на обличчі — на сором в реальному житті, а також до докори сумління і жаль. Якщо приснилися некрасиві дуги — зовсім скоро почнуться невдачі в особистому житті, рідкісні або випадають — до обману.

Езотеричний Сонник

Занадто довгі і вигнуті означають, що сплячий користується загальною повагою і шаною. Розглядати уві сні красиві доглянуті брови в дзеркалі, старанно доглядати за ними — до спроб наяву привернути до себе увагу оточуючих. Дуже густі і широкі сняться зазвичай до сварки з друзями, кущисті — до успіху в справах. Вискубувати у себе брови уві сні — до невеликих змін в реальності. Відсутність брів — до настання чорної смуги в житті.

Сонник Менегетті

Сон про брови — це якийсь знак ваших відносин з протилежною статтю: побачити чоловічі брови для жінок означає пошук любові, потреба в залицяння; жіночі брови уві сні чоловіки — успіх в інтригах або новий роман. Зникли або обсипалися — розрив з статевим партнером. Малювати брови олівцем для жінок означає бажання прикрасити себе, приховати недоліки, зайве переживання з приводу краси.

Сонник Ванги

Бачити свої брови означає передвістя труднощів, які можуть виникнути у взаєминах з коханою. Стригти їх уві сні — розрив відносин, невдоволення своєю зовнішністю наяву, низька самооцінка. Густі брови обіцяють великий матеріальний достаток. Однак, якщо уві сні ви побачили їх на обличчі у іншої людини — готуйтеся до неприємностей.

Сонник Лонго

Причісувати або пригладжувати — вас чекає успіх у визнанні вашої праці, ви будете помітні серед інших або оцінені колегами. Споглядати в дзеркалі — прагнення і бажання бути поміченим, нарешті, окупиться. Розглядати чужі брови — не сподівайтеся на розуміння близьких. Вас чекає невдача в особистому житті.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні чиїсь брови — означає, що вас чекає успіх в любовних інтригах і повагу колег, якщо з них випадає волосся — зрада, сварка і розрив з дорогим вам людиною. Густі брови — успіх, радість, чорні — здоров’я, довгі — загальну повагу, любов, шану та багатство.

Сонник Фрейда

Брови зазвичай символізують волосяний покрив на жіночих статевих органах. Стригти брови уві сні — легкий натяк на занижену самооцінку або самобичування. Добровільне звільнення від рослинності може символізувати невдоволення собою в інтимних відносинах з партнером.

Сонник Міллера

Приснилися вам чиїсь брови означають, що на шляху раптово виникнуть перешкоди, з якими вам доведеться гідно впоратися. Побачити їх набагато нижче, ніж вони є насправді — підете в поїздку, яка принесе дуже хороший результат.

Китайський Сонник

Ваші брови нарівні з особою іншої людини — чекайте підвищення по кар’єрних сходах, збільшення заробітної плати. Великі (як у Брежнєва) обіцяють нелегкі випробування або труднощі в житті, тимчасові перепони.

Англійська Сонник

Густі брови — до приїзду гостей; Сиве — смерть літнього рідну людину — бабусі або діда; Вищипнути свої брови — до грошових витрат або їх втрата; — у інших — раптова звістка про смерть.

Сонник Хассе

Сон про темні брови — здоров’я, обпалити — суперечка про спадщину, голити — ти порожній людина, що займається дурницями.

Сонник Цветкова

Побачити уві сні брови — вигідна справа. Рідкісні, що випадають — обман в особистому; густі — успіх.

Сонник Мандрівника

Густі, чорні — явний успіх; погані, рідкісні — втрата, промах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: