Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бумеранг, до чого сниться бумеранг уві сні

Про необхідність думати про скоєних вчинках, твердять сонники, тлумачачи,, до чого сниться бумеранг. Особливо це стосується тих сновидцев, які звикли «рубати з плеча», для них дане сновидіння є практично пророчим. Всім іншим, перш ніж притупити до тлумачення, слід пригадати подробиці, побачені уві сні, і тільки після цього цікавитися значенням власної мрії.

Пророцтва Міллера

�сть йому велику милість.

Нова інформація надасть сильний вплив

Поп в чорному уві сні віщує значних змін поглядів сплячого. Сонник роз’яснює: відбудеться подія, яка зруйнує звичні ідеали, принципи, чиє місце займуть зовсім інші переконання.

Сновидіння про батюшку в чорному як би готує людину до сприйняття нової інформації, знань. Але не варто сліпо вірити всьому — треба слухати свій внутрішній голос.

Неприємності на діловому терені і вдома

Приснився батюшка в чорному, з усіма атрибутами? Сонник повідомляє: незабаром складеться ситуація, загрозлива сім’ї сплячого.

Померлий уві сні батюшка як би попереджає: хтось із близьких дуже сильно розчарує.

Бачити священнослужителя з бородою у церковного вівтаря — несприятливий знак. Слід готуватися до ділових і домашнім неприємностей.

Потрібно сповідатися, покаятися

Розмовляти уві сні з ним — по сонником, сприятливе ознаку, що обіцяє сновидцу спокій безпеку, розраду.

Бачити батюшку у себе вдома, розмовляти з ним на філософські питання означає: наяву треба сповідатися, визнати свої гріхи, покаятися. Бачення обіцяє духовну підтримку.

Наснилося виявитися уві сні дитиною і тікати від нього? Це свідчення несерйозності сплячого, бажання уникнути згадки неприємних речей. Але відповідати за проступки доведеться.

До чого сниться, як батюшка прийшов до вас в будинок з сумним, похмурим виглядом? Сонник попереджає: насувається серйозні неприємності.

Якщо ж він знаходиться в будинку і мовчить — сновидіння застерігає від підступності. Сновидіння хочуть обвести навколо пальця, маніпулювати ним.

Які дії здійснював?

Тлумачення сну залежить від того, що робив батюшка:

 • Благословив — можна сміливо починати задумане;
 • Обіймав — знайдете заступництво, мудре керівництво;
 • Читав молитву — прийшов час звернутися до Бога, покаятися;
 • Подарував іконочку — отримаєте захист, допомогу;
 • Освятив хрестик — з’явиться покровитель, який допоможе вирішити складні питання;
 • Окропив святою водою — почнеться сприятливий період;
 • Освячував квартиру — передвістя щасливого сімейного життя;
 • Виганяв диявола — довгий шлях духовного вдосконалення.
 • Сонник Міллера: попереду почесті

  До чого сниться розмова з батюшкою, коли він сказав щось хороше? Такий сюжет віщує людині високі почесті згодом.

  Взагалі священик уві сні, а особливо в церкві, символізує духовного наставника. Якщо він хрестить вас, надягає на шию хрестик — наяву ангел-хранитель захистить від нещасть.

  Любов, сім’я

  Дівчині наснилося: батюшка в церкві в урочистому вбранні вінчає її з коханою людиною, усюди горять свічки? Сонник пояснює: це до заміжжя, причому союз виявиться на все життя і буде щасливим.

  Бачити, як священик у церкві проводить службу, означає: проведете приємний вечір зі своїми домашніми.

  Якщо батюшка уві сні заходить в храм — вам симпатизує незнайомий чоловік. Виходить з храму — можливі романтичні стосунки з давнім знайомим, другом.

  Приємні сюрпризи, спокійне життя

  Приснився веселий, добрий, усміхнений? Наяву вас чекає романтичне побачення. Сміятися з ним, та ще коли він одягнений по-світськи, віщує приємні сюрпризи.

  До чого сниться, як батюшка відспівує небіжчика на похоронах? Сонник повідомляє: бачення обіцяє мирне, спокійне протягом життя.

  Сонник батюшка, до чого сниться батюшка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: