Сонник бумеранг, до чого сниться бумеранг уві сні

Про необхідність думати про скоєних вчинках, твердять сонники, тлумачачи,, до чого сниться бумеранг. Особливо це стосується тих сновидцев, які звикли «рубати з плеча», для них дане сновидіння є практично пророчим. Всім іншим, перш ніж притупити до тлумачення, слід пригадати подробиці, побачені уві сні, і тільки після цього цікавитися значенням власної мрії.

Пророцтва Міллера

�сть йому велику милість.

Нова інформація надасть сильний вплив

Поп в чорному уві сні віщує значних змін поглядів сплячого. Сонник роз’яснює: відбудеться подія, яка зруйнує звичні ідеали, принципи, чиє місце займуть зовсім інші переконання.

Сновидіння про батюшку в чорному як би готує людину до сприйняття нової інформації, знань. Але не варто сліпо вірити всьому — треба слухати свій внутрішній голос.

Неприємності на діловому терені і вдома

Приснився батюшка в чорному, з усіма атрибутами? Сонник повідомляє: незабаром складеться ситуація, загрозлива сім’ї сплячого.

Померлий уві сні батюшка як би попереджає: хтось із близьких дуже сильно розчарує.

Бачити священнослужителя з бородою у церковного вівтаря — несприятливий знак. Слід готуватися до ділових і домашнім неприємностей.

Потрібно сповідатися, покаятися

Розмовляти уві сні з ним — по сонником, сприятливе ознаку, що обіцяє сновидцу спокій безпеку, розраду.

Бачити батюшку у себе вдома, розмовляти з ним на філософські питання означає: наяву треба сповідатися, визнати свої гріхи, покаятися. Бачення обіцяє духовну підтримку.

Наснилося виявитися уві сні дитиною і тікати від нього? Це свідчення несерйозності сплячого, бажання уникнути згадки неприємних речей. Але відповідати за проступки доведеться.

До чого сниться, як батюшка прийшов до вас в будинок з сумним, похмурим виглядом? Сонник попереджає: насувається серйозні неприємності.

Якщо ж він знаходиться в будинку і мовчить — сновидіння застерігає від підступності. Сновидіння хочуть обвести навколо пальця, маніпулювати ним.

Які дії здійснював?

Тлумачення сну залежить від того, що робив батюшка:

 • Благословив — можна сміливо починати задумане;
 • Обіймав — знайдете заступництво, мудре керівництво;
 • Читав молитву — прийшов час звернутися до Бога, покаятися;
 • Подарував іконочку — отримаєте захист, допомогу;
 • Освятив хрестик — з’явиться покровитель, який допоможе вирішити складні питання;
 • Окропив святою водою — почнеться сприятливий період;
 • Освячував квартиру — передвістя щасливого сімейного життя;
 • Виганяв диявола — довгий шлях духовного вдосконалення.
 • Сонник Міллера: попереду почесті

  До чого сниться розмова з батюшкою, коли він сказав щось хороше? Такий сюжет віщує людині високі почесті згодом.

  Взагалі священик уві сні, а особливо в церкві, символізує духовного наставника. Якщо він хрестить вас, надягає на шию хрестик — наяву ангел-хранитель захистить від нещасть.

  Любов, сім’я

  Дівчині наснилося: батюшка в церкві в урочистому вбранні вінчає її з коханою людиною, усюди горять свічки? Сонник пояснює: це до заміжжя, причому союз виявиться на все життя і буде щасливим.

  Бачити, як священик у церкві проводить службу, означає: проведете приємний вечір зі своїми домашніми.

  Якщо батюшка уві сні заходить в храм — вам симпатизує незнайомий чоловік. Виходить з храму — можливі романтичні стосунки з давнім знайомим, другом.

  Приємні сюрпризи, спокійне життя

  Приснився веселий, добрий, усміхнений? Наяву вас чекає романтичне побачення. Сміятися з ним, та ще коли він одягнений по-світськи, віщує приємні сюрпризи.

  До чого сниться, як батюшка відспівує небіжчика на похоронах? Сонник повідомляє: бачення обіцяє мирне, спокійне протягом життя.

  Сонник батюшка, до чого сниться батюшка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: