Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник батон, до чого сниться батон уві сні

Батон, побачений у сні, зберігає в собі образ достатку, забезпеченості і благополуччя. Те,, до чого сниться хлібобулочний виріб, тлумачиться сонниками переважно в позитивному ключі.

Купувати і поїдати хлібобулочний виріб

Наснилося, що довелося купувати булку свіжого білого хліба, підказує сонником Євгенія Цвєткова, що спляча людина наяву — надійна опора для своїх близьких людей.

Чоловікові, якому уві сні доводиться нарізати батон і пригощати оточуючих, сновидіння обіцяє перспективу зайняти керівну посаду. Намазувати на нього масло і є — до вдалого керівництва, що принесе багатство і визнання оточуючих.

На відміну від інших тлумачень, жінці, то,, до чого сниться є батон, обіцяє сонником Міллера череду прикрощів і розчарувань через сварку з коханою людиною.

Характеристики борошняних продуктів

Бачити уві сні багато засохлого батона, віщує нужду і страждання. Сонник Ванги приснився образ, пояснюється тимчасовими труднощами в фінансах, погіршенням матеріального достатку, бідністю.

Приснився батон з цвіллю нагадує про борги, які потрібно віддати найближчим часом. Принести додому багато свіжого і білого хліба — до багатства, процвітання і матеріального забезпечення сімейства сплячої людини.

Черстві хлібобулочні вироби уві сні асоціюються з фінансовою скрутою, чварами і сварками між подружжям, посяганню на чуже благополуччя.

Тільки що спечений батон уві сні, за версією сонника Хассе, попереджає про хворобу. Бачити черствий батон — отримаєте відмову у важливій прохання, бачити зіпсований або пліснявий — пророкує про наявність ворогів, які відновили сили і готові завдати несподіваного удару в спину.

Освячений батон підказує про слабкій надії сновидіння знайти справедливість у важкому і виснажливому справі. Не впадайте у відчай, Ваші прохання обов’язково будуть почуті, і оточуючі будуть на вашому боці.

Радійте — гроші на підході

Згідно сонником міс Хассе, то,, до чого сниться купувати булку свіжого білого хліба, віщує отримання прибутку. Нарізати його уві сні — до здатності сплячої людини створювати і примножувати власні заощадження.

Передвістям доброго достатку і вигідних вкладень вважається сновидіння, в якому доводиться піч батон. Один з планів сновидіння виявиться вдалим і буде схвалений начальством, що віщує подальше підвищення посади і відповідно, підняття зарплати.

Намагайтеся проявляти пильність

Цвєтков в своєму тлумачі пояснює,, до чого сниться черствий хлібець, прийдешнім розчаруванням в друзях. Молодій жінці, приснився образ передбачає виникнення труднощів у спілкуванні зі своїм коханим. Дівчині, щоб уникнути серйозного конфлікту, потрібно тримати свій гострий язичок за зубами, і не докоряти безгрошів’ям свого партнера.

Купувати в магазині гарний батон, а прийшовши додому виявити, що він несвіжий або з цвіллю, пророкує про умисне обмані оточуючих. Готувати бутерброди з батона підказує сновідящій, що надто дружні стосунки з колегами по роботі, можуть обернутися неприємностями в діловому партнерстві.

Сонник батон, до чого сниться батон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: