Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник батарейки, до чого сниться батарейки уві сні

На перший погляд, не особливо складно здогадатися, до чого сняться батарейки. Ну, звичайно ж, тлумачення будуть пов’язані з життєвою енергією сновидіння, вважають багато. Однак, незважаючи на гадану простоту трактувань, все ж слід уточнити в сонник, чи це так. Адже відомі випадки, коли дрібні деталі, побачені уві сні, в корені міняють значення мрії.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера радує своїх шанувальників, пояснюючи, до чого сняться батарейки. Незалежно від того, якого ви статі, сновидіння подібного роду означають виграші. Причому, це може бути, як виграш у лотереї, так і перемога в конкурсі або в діловому тендері, запевняє тлумач сновидінь відомого американського психолога.

Пальчикові батарейки — ознака діяльної натури

Дуже непогано бачити уві сні заряджені пальчикові батарейки, вважає більшість сонників. Такі бачення часто означають діяльність і підвищену працездатність.

Так, наприклад, Східний сонник пророкує успішне вирішення проблемного питання тим, хто звалив на себе обов’язки, що доставляють йому більше клопоту, ніж прибутку, якщо приснилася заміна батарейок в чому-небудь.

А сонник Мандрівника, тлумачачи, до чого сняться батарекі-мізинчик, запевняє: навіть найменше додаток зусилля обернеться грандіозним успіхом на діловому терені. Наснилися батарейки-крони? Не приховуйте від керівника тих ідей і задумів, які відвідали вашу голову, дає рекомендації тлумач сновидінь.

Працюючі акумулятори уві сні, як показник успішності наяву

Бачити уві сні заряджені акумуляторні батареї — дуже хороший знак. Такий сюжет говорить про те, що ви сповнені життєвої енергії, фонтаніруете ідеями і бажанням чинить подвиги.

Але ось, тлумачення сну, яке пропонує тлумач пастора Лоффа несе в собі попередження: якщо не хочете «перегоріти», співвідносите свої можливості і наміченими планами. Реалізувати їх ви зумієте в будь-якому випадку, але при надмірному старанні це може привести до «емоційного вигорання».

Виряджені батарейки: Від невдач до полегшення

Не дуже позитивні трактування мають сюжети, в яких ви бачите виряджені або сіли батарейки. Такі мрії попереджають про наявність труднощів в житті або розбіжностей з власними бажаннями.

Наснилося, що ви вставляєте кудись батарейки, а вони не виконують своїх функцій? Вам варто переглянути свої пріоритети. А ось, виймати уві сні старі батареї з приладу — сигнал про успішне завершення нудного «довгограючого» справи.

У чому розрядилися батарейки уві сні

Якщо приснилося, що у вас в чомусь сіли батарейки, то сонники рекомендують пригадати, в чому саме. Ось, наприклад, до чого сняться непрацюючі батареї:

 • В годиннику — вас турбують незавершені справи;
 • В іграшці — пора припинити відноситься до життя, як до гри, візьміться за розум;
 • В побутовому приладі — вас чекають зволікання у вирішенні побутових питань;
 • В сучасному девайсе — не варто вигадувати нове, користуйтеся перевіреними методами;
 • В кухонному агрегаті — вас чекають якісь дивовижні новини або відкриття.
 • Сонник батарейки, до чого сниться батарейки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: