Сонник басейн з чистою водою, до чого сниться басейн з чистою водою уві сні

Якщо уві сні пощастило бачити басейн з чистою водою, то будьте спокійні — все буде складатися вдало. До чого сниться вказаний образ ще? Сонник повідає про самих правдивих інтерпретаціях.

Інтрижка і швидке протверезіння

Якщо уві сні був присутній басейн з чистою водою, і вам трапилося купатися в ньому, то сонник думає, що очікується любовну інтрижку. На жаль, приємні часи триватимуть недовго і протверезіння буде дуже жорстким.

Якщо купатися в басейні довелося комусь із близьких, то починається досить складний період, що вимагає мобілізації всіх ресурсів. Але ці події зроблять з вас іншу людину.

Що відчували?

До чого сниться купання в приміщенні? Якщо уві сні воно не доставило задоволення, то в реалі загрожує розлука з рідною людиною.

Наснилося, що купатися довелося в дуже холодною, хай і найчистішій воді? Сонник стверджує, що вам уготовані випробування, які допоможуть змінити подальше життя і зробити її краще і чистіше.

Тлумачення за Міллеру

Сонник Міллера впевнений, що для молодої дівчини, якій довелося бачити басейн з чистою водою і плавати в ньому, сновидіння є сприятливим. Воно гарантує зустріч з справжнім другом і стабілізацію становища.

До добрим змінам

Наснилося, що вам пощастило плавати в красивому басейні? Бачення означає, що скоро трапляться хороші зміни.

Якщо плавати вам довелося з задоволенням, то отримаєте великий прибуток. Якщо ж плавання викликало важкі переживання, то людина, на якого ви покладалися, підведе.

Ви впораєтеся!

До чого сниться пірнати в басейн з чистою водою? Сонник думає, що вас приверне романтичне почуття. Це ж бачення попереджає про те, що доведеться зайнятися вельми складним ділків.

Якщо уві сні трапилося пірнати в прозору воду, то ви знайдете рішення непростої проблеми. Бачити, як стрибають інші — до подорожі в забавній компанії. Для закоханих пірнати в басейн — до виконання кращих бажань.

Інші трактування

Сонник пропонує ще ряд розшифровок, які допоможуть зробити правильне тлумачення сну.

 • Готуватися до стрибка — до ризикованої справи і спокусі.
 • Нирок з величезної висоти може приснитися до успіху в вкрай сумнівному підприємстві.
 • З невеликою вишки — до завершення якогось справи.
 • З бортика — до вірних партнерам.
 • Захлинутися при пірнанні — до неприємних наслідків задуманого.
 • Не бійтеся!

  До чого ще сниться таке бачення? Стрибати уві сні в чистий басейн — до прийняття важливого, воістину глобального рішення. Однак сонник впевнений, що кінцева інтерпретація образу залежить від особистого ставлення і емоцій уві сні.

  Якщо приснилося, що ви випробували страх, то в реалі будуть труднощі, якщо стрибати вам довелося, незважаючи на особисті побоювання, то вийдете переможцем з небезпечної ситуації. Якщо вас штовхнули, то діяти треба буде проти волі.

  Занурення в себе

  З точки зору езотерики стрибок у воду символізує занурення в несвідому частину своєї особистості. Ця дія вказує на бажання розібратися в собі.

  Сонник впевнений, що такий відчайдушний крок означає, що вашій мудрості і свідомості вистачить для того, щоб перейти на новий духовний рівень.

  Сонник басейн з чистою водою, до чого сниться басейн з чистою водою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: