Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брат — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Побачити уві сні брата — знак отримання звісток від нього або про інших ваших родичів; розлучатися з ним уві сні — випадок надзвичайного везіння; втратити його — бурхливий розвиток подій, які можуть змінити ваше життя. Бачити ваших братів уві сні повними сил і життєвої енергії — знак радості за їх удачі. Якщо вони просять вас про допомогу уві сні, хворі або немічні, то не чекайте приємних подій. Якщо уві сні ви посваритеся з братом, то вас чекає багато прикрощів, сварка з родичами і погані звістки. Побитися з братом уві сні — знак великої прихильності і родинних зв’язків, які ніщо, крім грошей, не зможе зруйнувати. Сон, в якому ви сумуєте по відсутньому братові, означає, що ви дуже вдячні йому за підтримку і допомогу.

Побачити свого брата сліпим уві сні — передвісник його швидкої смерті. Якщо побачите уві сні, що він тоне, то вам доведеться займатися якимось заплутаним справою, в яке втягнув вас ваш брат. Якщо уві сні ви випадково зустрінете брата, то вас ошарашат жахливі чутки про ваших родичів, які випадково досягнутий ваших вух. Побачити уві сні двоюрідного брата означає, що вам належить приємна зустріч з близьким другом або отримання звісток від людини, якого ви не бачили довгий час, але який завжди був дорогий вашому серцю. Розлучатися з братом уві сні предзнаменует щасливий випадок. Дівчині сон про брата пророкує, що хтось зробить їй пропозицію. Брату сон про брата пророкує сімейні чвари. Зведеного брата бачити уві сні — знак обману з його боку. Померлим його бачити — знак прибутку, багатства і перемоги над ворогами.

Сонник Лоффа

Сни про братів — досить звичайне явище. Якщо в житті у вас є брати, то передбачається, що вони будуть присутні в снах про вашу сім’ю. Робота по тлумаченню сновидіння починається в тому випадку, якщо хто-небудь з ваших братів відсутня або якщо уві сні у вас раптом з’являються брати, яких не існує в реальності. Якщо відсутність існуючих в реальному житті брата є одним з центральних моментів відбуваються уві сні подій, то, можливо, це відображає ваше сприйняття сім’ї в цілому. Якщо ви або ваш брат не ладнають з сім’єю, то сон про неповній сім’ї відображає розрив родинних відносин з одним або більше особами.

Іноді, якщо ви схильні ототожнювати себе з колегами по роботі, вони можуть з’явитися в родині у вигляді знову знайденого брата. Якщо запропоноване уві сні рішення є для вас цілком прийнятним, то це може говорити про конструктивне партнерство. Однак ця подія може викликати невелике занепокоєння: в снах такого характеру ви можете відчувати, що новий брат занадто глибоко проникає у ваше життя і претендує на занадто близькі, з вашої точки зору, родинні стосунки.

Сучасний Сонник

Власний брат сниться до известиям з далеких країн. Якщо справжнього брата у вас немає, але в сновидіннях він є, то сон попереджає, що ваші родичі підготували для вас сюрприз, який приємно вразить вас. Якщо сниться ваш померлий брат, то міцне здоров’я дозволить вам прожити довге життя, досягти успіху у всіх починаннях. Снилися задушевні бесіди з братом — значить, наяву для виконання доручення вам доведеться витратити багато сил, а для їх відновлення буде потрібно відпочинок.

Французький Сонник

Приснився брат — незабаром зустрінетеся в життя з лицемірством і зрадою. Брати сняться до сімейних розбратів і ревнощів. Отримали уві сні лист від брата — навколишні вразять вас брехнею і підлістю. Смерть братів — хороший сон, який обіцяє радість і прибуток.

Сонник Міллера

Бачити уві сні своїх братів здоровими і повними енергії — значить, що у Вас буде причина радіти своїм власним або їх вдалою долі. Якщо ж вони бідні або в горі, або благають про допомогу — то скоро Вас очікують не дуже приємні події.

Сонник Фрейда

Брат — для чоловіка це завжди сексуальний конкурент. Бачити уві сні брата чи братів — побоюватися можливих сексуальних конкурентів. Для жінки брат символізує бажання змінити сексуального партнера або завести ще одного.

Сонник Хассе

Бачити — сімейне щастя, розлучатися з братом — щасливі випадки. Втратити брата — чекає на тебе бурхливий майбутнє, сварка з ним — будеш мати засмучення

Китайський Сонник

Розставання з братами — суперечка. Між брати собою б’ються — велике щастя, вигода.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: