Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник браслет — до чого сниться?

Сонник Лонго

Носити на руці красивий браслет: вас люблять навколишні, і ви цим надмірно користуєтеся. Частенько ви починаєте вимагати від них знаків уваги, яких, як вам здається, вони вам не надають. Насправді у вас є такий скарб, яке є не у кожного, цінуєте його і бережіть. Коли ви втратите любов ваших близьких, буде пізно, і тільки тоді ви зрозумієте, яким багатством нагородив вас господь. Побачений в сновидінні браслет: може говорити і про нестачу уваги з боку близьких.

Сон можна витлумачити і в зв’язку з якістю браслета. Якщо браслет дерев’яний і до того ж оригінальної форми: сон говорить, що поведінка, описане вище, пояснюється не надто великими запитами, а наявністю комплексів, які не дають спокою ні вам, ні вашим близьким. У сновидінні на вас був золотий браслет: ви живете ілюзіями і занадто рідко «спускаєтеся на землю», що іноді слід робити, в іншому випадку ви просто не будете орієнтуватися в обстановці. Надітий на зап’ясті срібний браслет: видає в вас людини з багатою уявою, який тим не менш чудово знає, чого хоче від життя і від близьких. На жаль, близькі не завжди мають намір пропонувати бажане. Доведеться до цього звикнути.

Упускати в сновидінні браслет: незабаром вам належить зробити вибір, від якого залежатиме не тільки ваше майбутнє, а й існування ваших друзів і близьких. Вам потрібно все ретельно зважити, щоб прийняти рішення, і обачність в цій справі кращий друг. Бачити, як хтось втратив браслет: сон віщує швидке вирішення важких проблем. Можливо, воно здійсниться завдяки комусь із ваших знайомих. Але чи не занадто сподівайтеся на допомогу з боку дарувати браслет: зараз ви відчуваєте себе на вершині успіху: ви все можете і все вам підвладне, тому немає нічого поганого, якщо від ваших щедрот ще комусь буде добре. Насправді ваше становище.

Сімейний Сонник

Браслет уві сні завжди означає узи або обов’язки, якими ви пов’язані з іншою людиною. Звичайно, в основному це відноситься до сфери особистих відносин. Іноді сон пророкує вам, що ви опинитеся в дуже скрутному становищі або потрапите на прийом ворогів або опинитеся втягнутим в скандальну історію. Такий сон особливо важливий, якщо ви побачите у себе на руці браслет, який вам не сподобається або який ви захочете зняти, але не зможете. Якщо уві сні ви бачите, що у вас на руці надітий красивий і дорогий браслет, якого ви раніше ніколи не бачили, то вас чекають великі зміни в особистому житті, які порадують вас. Іноді сон пророкує вам таємну любов і часті побачення. Молодим людям такий сон пророкує швидке і поспішне одруження.

Сон, в якому ви отримуєте браслет в подарунок, пророкує також швидке одруження. Якщо уві сні ви зриваєте подарований браслет з руки і шпурляєте його в обличчя вашому чоловікові або його родичам, то вас чекають сімейні чвари, за якими послідує розлучення. Побачити уві сні подарований браслет гнутим, зламаним, з випали камінням — передвісник того, що ваш шлюб буде нещасливим і триватиме недовго після такого сну. Втратити браслет уві сні — знак неприємностей і провалу планів. Еелі жінка побачить уві сні, що чоловік застебнув браслет на її руці, то вона вийде заміж за цю людину і стане йому гарною дружиною. Дивіться тлумачення: Коштовності, Ланцюги, Кайдани, Дорогоцінне каміння.

Ісламський Сонник

Браслет є турботою для того з чоловіків, хто одягнув його собі на руку, і прикрасою, благом і радістю для жінки. Ще кажуть, що браслет зі срібла — це символ віри і богобоязливості, бо браслет одна з окрас мешканців Раю. Носити золотий браслет уві сні — до вчинення гріховного вчинку. Якщо чоловік побачить, що носить браслет вище ліктя, то можливості і авторитет його брата значно збільшаться. А якщо браслет складений з окремих намистин, то він відчує зайвий клопіт, пов’язані, швидше за все, з його братом чи сестрою. Якщо жінка уві сні надягає браслет на руку вище ліктя, то вона стане ще більш красивою і чарівною.

Сучасний Сонник

Прикрашає ваше зап’ясті браслет сниться до того, що в реальному житті ви отримаєте подарунок. Сон, прівідевшіеся на четвер, віщує сюрприз, за ​​який ви будете вдячні долі. Якщо в ніч на вівторок вам сниться, що ви знайшли браслет, це пророкує великий куш у вигляді виграшу. Якщо в снах на середу ви втратили браслет, то незабаром ваші діти можуть доставити вам серйозні проблеми.

Французький Сонник

Браслети сняться до багатства і радості. Купівля уві сні браслета — це вказівка ​​на майбутню залежність від інших; продаж загрожує руйнуванням. Втрата браслета — це сон про прихід глибокого смутку на зміну радісним почуттям. Приснився зламаний браслет обіцяє ніжну прихильність. Якщо уві сні ви комусь подарували браслет, скоро вступите в шлюб.

Англійська Сонник

Браслет на власній руці сниться до того, що в найближчому майбутньому вас може очікувати досить вигідний шлюб. Ви знайшли браслет — знак прийдешнього прихильності до вас долі. До вас прийде велике, яскраве почуття, яке освітить всю вашу життя. Ви дуже скоро одружитеся, якщо уві сні хтось надів браслет вам на руку.

Сонник Міллера

Бачити уві сні браслет на своїй руці — подарунок коханця або друга — є знаком раннього і щасливого заміжжя. Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають різні неприємності. Знайти уві сні браслет — до того, що Ви станете володарем значної власності.

Езотеричний Сонник

Отримати в дар, знайти браслет — вас хочуть прив’язати до себе, можливо, шляхом надання вам послуги. Ви дарували браслет самі або бачили чужий — ви самі закабалили когось або хочете це зробити — швидше за все, в сім’ї.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться, що коханий подарував їй браслет, це означає щасливий шлюб. Втратити браслет уві сні означає сварку з коханим.

Сонник Цветкова

Бачити уві сні браслет — пастка, носити на руці — скандальна історія, отримувати в подарунок — таємна любов.

Сонник Мандрівника

Для чоловіка шлюб за розрахунком; поліпшення здоров’я. Для жінки таємна любов, приємна залежність.

Сонник Хассе

Браслет сниться до швидкого вступу в шлюб.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: