Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник будувати новий будинок, до чого сниться будувати новий будинок уві сні

Будувати новий будинок уві сні — це символ того, що в житті у сплячої людини є якісь проблеми і труднощі, які, завдяки старанню і завзятості, дуже скоро перестануть його турбувати. Трактуючи,, до чого сниться будівництво, не забувайте про деталі, так як вони можуть істотно вплинути на результат тлумачень, запевняють сонники.

Сонник Міллера

Якщо хочете дізнатися, що передбачав Густав Міллер тим, хто уві сні будував нову хату, погортайте його сонник. У тому випадку, якщо під час зведення будівлі все йшло гладко і за планом, сновидіння чекає швидкий успіх і радість. Але якщо на будмайданчику відбулася якась подія або аварія, добра не чекайте, засмучував тлумач.

А ось, тлумачення сну, в якому ви своїми руками, цеглинка за цеглинкою, будували своє «родове гніздечко», дуже порадує: можете братися за найсміливіші починання — справа закінчиться успіхом.

Яким було будова

Залежно від того, який вигляд мав зведений будинок уві сні, залежить і те, до чого він сниться:

 • Домина був величезним, в кілька поверхів — до гідної оплати витрачених сил;
 • Приосадкувате кволе будова означає марні очікування;
 • Маленький будиночка, милий і затишний — до спокійного життя;
 • Середньовічний замок з дикого каменю означає заступництво впливової людини;
 • Дерев’яний зруб обіцяє відмінне здоров’я і прилив енергії.
 • Сам собі майстер, або Сімейні стосунки

  До чого сниться жінці бачення про те, що її чоловік будує новий будинок для сім’ї, підкаже Східний сонник. Чоловік вміло викладав стіни і накривав їх дахом — до сімейного благополуччя і розуміння між подружжям. Але якщо уві сні сновидицей бачить, що у її чоловіка нічого не виходить, то слід бути готовою до сварок і конфліктів.

  А якщо чоловікові приснилося, що він будує для себе будиночок, то це означає, що саме завдяки його поступливості, в сім’ї може запанувати мир і спокій, запевняє сонник пастора Лоффа.

  Дружня допомога, як символ фінансової незалежності

  Розповісти про приснився будівництві сусідського помешкання силами сновидіння, може сонник Цвєткова. Бачити уві сні, що будівництво щедро оплачено сусідом — ознака швидкого підвищення добробуту. Так само добре, якщо наснилося, що ви будували новий будинок сусіда разом з господарем — це бачення гарантує гарне розташування до вас колег і начальства.

  А ось, якщо будівництво сусідського житла не доведено було до кінця або залишилося неоплаченим — будьте готові до непотрібних витрат.

  Робота на будмайданчику — знак кар’єрних досягнень

  Сонник Білого Мага пояснює,, до чого сниться бачення, в якому ви бачите себе робітником на будівництві: ви наполегливо працюєте і це позначиться на кар’єрі найкращим чином, хоча працювати доведеться важко.

  Побудувати будинок уві сні і здати об’єкт в терміни — можете бути впевнені, що отримаєте бажане підвищення. А ось, якщо вчасно побудувати не вдалося — то це попередження: залиште мрії і утройте завзяття до роботи. Наснилося, що ви побудували будинок раніше терміну — чекайте раптового заохочення або навіть підвищення.

  Сонник будувати новий будинок, до чого сниться будувати новий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: