Сонник борошно, до чого сниться борошно уві сні

У більшості випадків борошно, приснився уві сні, символізує благополучне життя. Без надмірностей, проте, цілком гідну. Сонник уточнює, що все,, до чого сниться цей продукт з пшениці, передвіщає благополуччя, гармонію і здійснення бажань. Ячмінна вказує на підвищення добробуту. Кукурудзяна означає пристрасть і сильні почуття, удачу в любові.

Житня, а також непривабливий на вигляд продукт, наприклад, засмічений жуками, можуть трохи засмутити: це провісники досади і невдячної праці. Якщо довелося власноруч просівати крізь решето, є ймовірність отримати великий виграш.

Коли бачити уві сні борошно доводиться тим, хто часто буває на млині, приснилося уві сні, в першу чергу, відображає реальні події. Спостерігати, як жорна перемелюють зерна, трапляється тим, кому наяву належить зробити відповідальний вибір: пан або пропав.

Що означає уві сні борошно, якої не виявилося під рукою в той момент, коли вона знадобилася в кулінарних цілях, сонник вважає нагадуванням про те, що найцінніше дістається абсолютно безкоштовно. Незабаром сновидец зможе особисто переконатися в правоті цієї народної мудрості.

Купівля та продаж

Місячний сонник попереджає, що уві сні купувати борошно або ж продавати свідчить про деяке фінансовому нерозсудливості сновидіння. Чомусь саме зараз ризиковані авантюри, сумнівні угоди і азартні ігри здаються по-особливому привабливими.

Про те, що означає купувати борошно уві сні, в мусульманському сонник сказано наступне: ви прекрасно дбаєте про свої заощадження і своїх підопічних — дітей і дорослих, які потребують вашої уваги.

Якщо приснився мішок борошна, сон говорить про те, що ви живете не тільки сьогоднішнім днем, але і успішно плануєте майбутнє. Ось чому вас і надалі очікує стабільний дохід, — обіцяє сонник.

Роз’яснюючи,, до чого сниться борошно в мішках, наповнених під зав’язку, сонник з великою часткою ймовірності прогнозує подальше збільшення ваших доходів. Ви вибрали вірний напрям, як в бізнесі, так і в інших життєвих сферах, дотримуйтеся його і надалі.

Тлумачачи,, до чого сниться борошно, розсипана по столу і підлозі, сонник поспішає порадувати вас: ваш будинок наповнять радісні турботи, пов’язані з несподіваним, проте, приємною подією. Сюрприз не застане вас зненацька, на все про все вистачить коштів, а енергія буде просто вирувати.

Все,, до чого сниться бути обсипаної борошном нареченій або молодій дружині, вказує на те, що у себе вдома вона буде відчувати себе повноправною господинею, справжньою королевою. Чоловік щоразу буде поспішати повернутися раніше туди, де ласкаво, затишно і повна чаша.

Те,, до чого сниться борошно і тісто, замішане з неї, символізує тепло домашнього вогнища. А ось готова випічка може сигналізувати про те, що ви не шукайте легких шляхів і часом самі собі організуєте перешкоди.

До чого сниться борошно біла, сонник вважає дуже сприятливим знаком. Сновидіння очікує виконання заповітних бажань, відмінного здоров’я, життєрадісності. Недарма білий хліб вважався знатним стравою з незапам’ятних часів.

Якщо наснилася борошно пшеничне, сон символізує ваше почуття власної гідності. Ви пишаєтеся своїми успіхами, по праву вважаєте досягнуте заслуженою нагородою за свої старання.

Сонник борошно, до чого сниться борошно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: