Сонник блискавка, до чого сниться блискавка уві сні

Сновидіння, в якому фігурує блискавка, гроза і інші розбушувалися стихії, часто уособлює повний штиль в реальному житті. Побачене уві сні часто відображає ваші роздуми про те, що начебто все стабільно, благополучно, але занадто вже одноманітно. Сонник впевнений, що ви шукаєте змін. Хто шукає той знайде. Цікавить, ще, до чого сниться подібне? Дізнайтеся про всі наявні можливості тлумачення даного сюжету.

Удар блискавки

Якщо уві сні довелося побачити блискавку, то буквально ось-ось ви отримаєте довгоочікуване звістка. Тим, хто не чекає ніяких звісток, Сучасний сонник обіцяє сюрприз: новина виявиться повною несподіванкою, яка, можливо, приголомшить.

Сновидіння, в якому був удар блискавки, слід сприймати як попередження. Якщо уві сні під удар потрапив чоловік, якого ви знаєте в реальному житті, швидше за все, його доля зміниться.

Якщо приснилося, як ударила блискавка туди, куди ви їй кажете, це означає, що ви і наяву контролюєте ситуацію. Примарилося уві сні також говорить про ваше уміння оцінити обстановку і зорієнтувати хід подій на свій розсуд.

Якщо сниться, як блискавка вдарила в будинок, тлумачити побачене варто як застереження. Як правило, сюжет містить підказку, чого саме слід побоюватися. Неблагополучним є приснилося будівлю і все, що пов’язано з ним. Якщо це власний будинок, то приснилося попереджає про проблеми в сім’ї.

Якщо приснилося, як блискавка вдарила в землю неподалік від вас, незабаром отримаєте хвилююче звістка. Універсальний сонник настійно рекомендує поставитися до цієї новини з належною увагою.

Кульова

Мабуть, саму фантастичну трактування,, до чого сниться кульова блискавка, пропонує Нострадамус. На думку цього сонника, такий сюжет віщує космічну атаку або як мінімум велику екологічну катастрофу.

Сильна негода

Коли сняться блискавка, дощ та інші ознаки негоди, подібне говорить про те, що наяву події розгортатимуться не менше бурхливо. Можливо, не всі з них припадуть вам до душі тим не менш внесуть в життя певне розмаїття.

Що віщує приснився негода багато в чому залежить від того, чи любите ви такі природні явища в реальному житті. Якщо так, то сон про стихію, що розбушувалася слід вважати добрим знаком — ви неодмінно досягнете поставленої мети. Сонник Странніков попереджає, що, якщо негода лякає, сюжет необхідно розуміти з точністю до навпаки.

Сон, в якому фігурує грім і блискавка, часто є передвісником повної і беззастережної перемоги. Це означає, що обставини і навіть сили природи зараз на вашому боці. Сонник Гришиной впевнений, що про тріумф почують всі навколо.

Ще один варіант пояснення, до чого сняться гроза, блискавка, грім — великі зміни, які можуть статися як навколо, так і всередині вас. У будь-якому випадку деякі з майбутніх подій стануть приводом переглянути свої переконання.

Різні тлумачення

Побачені уві сні розбушувалися стихії віщують в реальному житті цілий круговорот подій, спектр яких досить широкий. Сновидіння з однаковою ймовірністю може означати нове знайомство, фатальне звістка, раптове осяяння.

Сонник Хассе обіцяє в даному випадку сновидцу радісна подія, Фрейд — любов, езотеричний тлумач — розкриття неординарних здібностей. Як бачите, будь-яка з передбачень обіцяє привнести в життя щось нове і незвичайне.

Сонник Міллера переконаний, що блискавка символізує іскрометний, але тим не менш короткочасний успіх, незабаром після якого може наступити різкий спад і навіть потрясіння.

Подібний сон означає, що в найближчий період слід приділяти більше уваги людям, які потребують його, і не забувати, що благополуччя — величина непостійна.

Сонник блискавка, до чого сниться блискавка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: