Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багатоповерховий будинок, до чого сниться багатоповерховий будинок уві сні

Багатоповерховий будинок символізує високі цілі і прагнення сновидіння. Однак якщо ви вирішили розшифрувати,, до чого сниться багатоповерхівка, то пригадайте, чи не сталося чого поганого з нею у вас уві сні. Тому що, за версією великої кількості сонників, будь-яка аварія або обвалення будівлі пророкує неприємні моменти в житті: промахи, сварки, зрив угод і т. п.

Тлумач сновидінь Густав Міллер

Пророцтва сонника Міллера більшість шанувальників і послідовників цінують за те, що його тлумачення мають властивість збуватися з великою часткою ймовірності. Перевірте і ви.

Якщо приснилося, що ви бачите перед собою багатоповерховий будинок, навколо якого розбитий парк, збудовані магазини і кафе, функціонують заправки і СТО, то це означає, що дуже скоро ви зможете поїхати туди, куди мріяли.

А якщо уві сні вам довелося будувати висотку, то це може означати повну зміну діяльності, як професійної, так і любительського. Можливо, ви отримаєте нове призначення або зовсім змініть роботу. А може, заведете нове хобі.

Будівництво багатоповерхівки, як символ рух до мети

Виконання давніх мрій і намірів пророкує сонник міс Хассе того, хто уві сні бачив новий споруджуваний багатоповерховий будинок. Можете будувати плани — вони здійсняться.

Наснилося, що ви приїхали до нового споруджуваного будинку в ролі виконроба з метою інспекції? Ви досягнете бажаного авторитету, а так само знайдете компаньйонів для реалізації спільної справи, радує сонник.

А ось, якщо будується новий будинок уві сні був вашим особистим, то це говорить про те, що у вас достатньо амбіцій, щоб домогтися того, на що багато хто навіть не розраховують.

Покинуте будівництво — ознака розчарувань

До чого сниться покинута будівництво багатоповерхового будинку, роз’яснить сонник пастора Лоффа. У більшості випадків, таке бачення говорить про те, що ви розчарувалися в щось високе і прекрасне. Можливо, кохана людина не відповідав вашим уявленням про ідеал, а може, робота виявилася нудною.

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як хитається недобудована висотка, символізує похитнуло, в суспільстві.

Рушаться хмарочос, або Бережіться амбітних конкурентів

Бачите уві сні поступове руйнування колись найвищої будівлі? Це сновидіння уособлює собою ваш авторитет — хтось планомірно його підриває.

До чого сниться швидке руйнування багатоповерхівки, коли багатоповерховий будинок просто звалився у вас на очах? Якщо не зберетеся з духом, більш амбітний колега переможе в «війні» за прибуткове місце, підказує Східний сонник. Особливо, якщо руйнування зачепило вас.

Наснилося, що ви, скориставшись ліфтом, піднімаєтеся на верхній поверх, і відчуваєте, що багатоповерховий будинок руйнується і падає? Вам слід знати напевно, чи варто йти на ризик. Стояти на даху уві сні в той час, коли висотка руйнується і падає — знак невдалого кар’єрного ривка.

Зруйнована будівля: Від незадоволеності до хвороби

Ви прилюдно зганьбив, якщо уві сні ви бачите себе у підніжжя зруйнованого колись багатоповерхового будинку, сяючого порожніми вікнами, засмучує Англійська сонник.

А ось, сонник Фрейда говорить про сексуальної незадоволеності того, хто уві сні виявився під уламками хмарочоса. Особливо якщо наснилося, що він обрушився внаслідок землетрусу.

До чого сниться, що багатоповерхівка розвалилася через пожежу? Є ризик підхопити захворювання, яке буде супроводжуватися жаром.

Що собою являв багатоповерховий будинок

Якщо вам наснився хмарочос, то пригадайте, що в ньому було розташовано: квартири, офіси, магазини або щось інше. Отже, ось, до чого сниться:

 • Житловий комплекс — до щасливого сімейного життя;
 • Торговий центр — вас чекає примноження фінансів;
 • Бізнесцентр — пощастить на роботі;
 • Багатоярусна стоянка — підете в подорож;
 • Навчальний заклад — знайдете новий досвід і обзаведетеся впливовим другом.
 • Сонник багатоповерховий будинок, до чого сниться багатоповерховий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: