Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник будувати, до чого сниться будувати уві сні

Безсумнівно, тим, кому доводиться будувати щось уві сні, належить підкорення нових вершин. Часто таке сновидіння, відповідно до переконань сонників, пов’язане зі змінами, прагненнями сновидіння до духовних знань, бажаннями поліпшити свої побутові умови і налагодити взаємини з оточуючими. Щоб витлумачити,, до чого сниться будівництво, зверніть увагу на тип і призначення будується споруди, а також на використовувані в процесі будівництва інструменти, матеріали та інші атрибути.

Духовна сторона медалі

В сонник Нострадамуса є вичерпне пояснення,, до чого сниться будувати церкву. Провидець, приснилося зведення храму прирівнює до прагнень сплячої людини пізнати духовну сторону життя. Можете бути впевнені — ваші душевні пориви будуть винагороджені сторицею.

Загальний сонник надає дещо інше тлумачення,, до чого сниться споруджувати церкву. Так, брати участь в процесі будівництва або відновлення церкви уві сні, означає, що щастя і благодать сновідящего знаходяться виключно в його руках.

Займатися будівництвом мечеті уві сні, за версією Ісламського снотолкователя, передрікає важку, виснажливу роботу, результати якої принесуть задоволення сплячій людині.

Будівельна техніка та інші речі

Приснилися будівельні ліси на майданчику, на думку сонника міс Хассе, попереджають про передбачливості й обережності. Бачити, що будівельні ліси уві сні оповиті полум’ям, згідно з трактуванням медіума, підказує про віру виключно в свої сили.

До чого сниться спостерігати за роботою будівельного крана? Езотерики порівнюють подібне бачення з майбутньою стомлюючої роботою. Бачити себе працюючим на будівельному крані, значить, в реальності, зіграєте головну роль у великому і перспективному підприємстві.

Прибирати уві сні будівельне сміття, на думку сонника Езопа, пророкує про можливість відновити колишні відносини з людиною, з яким нещодавно сталася неприємна сварка. Приснилися інструменти та матеріали, задіяні в зведенні якоїсь будівлі, вказують на вашу готовність творити.

Господарські будівлі, як відображення поточних справ

Будувати паркан з дощок уві сні, за версією сонника Стерво, передбачає достаток і підвищення рівня життя, завдяки цілеспрямованості та підприємливості сновідящего. Снотолкователь Медеї трохи інакше пояснює,, до чого сниться зводити паркан. Чаклунка, приснилося дію співвідносить з прагненнями сплячої людини відгородитися від зовнішніх подразників: оточуючих, проблем, обов’язків, а також ризиком обмежити коло своїх справ.

Бачити себе будують лазню, значить, в реальній дійсності ви прагнете до домашнього затишку. Загальний сонник, приснилося зведення лазні порівнює з імовірним появою нового любовного партнера.

Будувати сарай, дачу або гараж уві сні, відповідно до тлумачення Сонника від А до Я, обіцяє одержання грошей від боржників. Копати басейн або колодязь — до успішних фінансових вкладень. Наснилося, що виявили на будівництві небіжчика в ямі — до вдалому збігу обставин.

Домашнє благоустрій або взаємини з близькими

Будувати піч з цегли уві сні, віщує тлумачами сварки і печалі. Облаштування сходів в будинку обіцяє матеріальний достаток, благополуччя і сімейну ідилію. Будувати стіну, простінки або кімнату в житловому приміщенні — до розбратів і нерозуміння в родині.

Наснилося, що зайняті будівництвом балкона, значить, зверніть увагу чи не справи друзів, можливо, їм не хапаємо вашої допомоги або участі. Облаштовувати квартиру уві сні, віщує про швидке зміні обставин, зміни на особистому фронті. Будувати добротний стіл — до забезпеченої старості.

Технологічні споруди обіцяють шану

Дізнавшись,, до чого сниться будувати корабель, ви будете приємно здивовані. Сучасний суміщений снотолкователь віщує здійснення бажань і прагнень сплячої людини. Ще одне тлумачення сну про зведення корабля, вказує на заслужену пошану і повагу оточуючих.

А ось сновидіння, в якому довелося будувати підводний човен, видає ваше неправильне і підле поведінці до кого-то.

Дорожнє будівництво віщає про перспективи

Згідно Новітнього сонником, будувати автомобільну дорогу передвіщає благополуччя. Прокладати рейки для залізниці — до далекої відрядженні, незапланованого подорожі. Споруджувати міст через річку, пророкує про можливість налагодити добрі зв’язки з оточуючими, партнерами по бізнесу, конкурентами.

Жінці, будувати греблю, передрікає виникнення перешкод у сімейних справах, поява суперниці. Займатися спорудою мосту або дороги — до прекрасних відносин з чоловіком і домочадцями.

Сонник Міллера про будівництво

Перш, ніж дізнатися,, до чого сниться будувати, Міллер радить пригадати призначення і вид споруди. Так: — ставити паркан, говорить про активної творчої діяльності, матеріальне благополуччя; — будувати баню обіцяє серйозні відносини; — класти піч — до розчарувань; — споруджувати іграшковий замок з піску, віщає про сумніви, невпевненості; — наймати будівельників — до хвороби; — будувати фундамент — нові починання; — бачити, як будується хмарочос — ваші плани здійснюватися; — будувати вежу — марні клопоти; — спостерігати, як птахи в’ють гніздо — до достатку.

Сонник будувати, до чого сниться будувати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: