Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бабак, до чого сниться бабак уві сні

Пухнасте веселе тварина — бабак — наснилося, абсолютно по-різному трактується сонниками. Одні тлумачі рекомендують насторожено ставитися до цього персонажу, інші — запевняють, що бачити уві сні бабака — ознака дружньої підтримки. До чого сниться цей гризун насправді, буде дано зрозуміти лише сновидцу, проаналізувати сновидіння і «приміряти» тлумачення на власну реальність.

Пророцтва Міллера

Про небезпеку, що наближається говорить сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться бабак. Якщо хочете уникнути біди, не належите халатно до підказок долі, обов’язково звертайте увагу на події, які відбуватимуться у вашому житті раптово і позапланово.

Жінці це тварина, приснився, передбачає виникнення спокуси, який згубно позначиться на її репутації, застерігає тлумач.

Сплячий звір як символ приспаної пильності

В сонник Катерини Великої є тлумачення сну, яке пророкує ненадійність друзів того сновидцу, який уві сні бачив сплячого в норі бабака.

Якщо звір спить нерухомо, скрутившись кільцем, то це означає, що один підведе вас, не виконавши ваше прохання. А якщо тваринка смикає уві сні лапками або попискує, то причини, за якими товариш вас підведе, виявляться незалежними від нього.

Бабак уві сні спить у вас на руках? Це означає наступне: ви чимось настільки захоплені, що не помічаєте очевидних речей, які можуть зіграти проти вас, віщає сонник медіума Хассе.

Грайливий створення — ознака веселощів

Бачити уві сні бабаків, які граються на узліссі — сигнал про майбутню гулянці. І скоріше за все це буде пікнік десь на лоні природи. Чекайте запрошення від близьких вам людей, яке надійде найближчим часом, радує сонник Білого Мага.

Приснився один бабак, який грає уві сні сам з собою? Такий сюжет символізує вашу особисту клопітка і метушливість в організації заходу. Ймовірно, наближається урочиста дата, і ви дуже стурбовані, щоб гості залишилися задоволені святом.

Жує бабак: Від ситості до проблем

Домашній сонник ототожнює Їсть бабака з мріями про достаток і ситого життя. Якщо вам приснилося, що ви годуєте тваринку з долоні, то таке бачення символізує бажання знайти покровителя, який буде вам допомагати і захищати вас від проблем.

Сучасний сонник запевняє, що станеться неприємність, пояснюючи,, до чого сниться чоловікові годується бабак. Бережіться спокус, радить тлумач, вони здатні «загубити» все те, що ви створювали роками. Причому, чим більше звір, тим більше труднощів.

Інші «Суркова заняття»

Щоб отримати найточніші трактування щодо того,, до чого сниться бабак, необхідно пригадати всі деталі мрії: яким був звір і що робив. Отже, ви бачили:

 • Народження сурчат — до «входження» в життя нових людей і подій;
 • Мертвого гризуна — до перемоги над власними «демонами»: страхами, пороками і лінню;
 • Звірок купався в річці — до позбавлення від проблемних ситуацій;
 • Бійку двох бабаків — перед вами постане складний вибір;
 • Худу голодну тваринку — одному знадобитися допомога.
 • Сонник бабак, до чого сниться бабак уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: