Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник божевільний, до чого сниться божевільний уві сні

Побачити уві сні кого-небудь психічно хворим — дуже нехороше ознаку. Подібний сон обіцяє тому, хто бачить його, проблеми, труднощі і хвороби. Однак деякі сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться божевільний, стверджують, що такий сон — це всього лише відображення душевного і психічного стану сновидіння. Чи так це і чи варто побоюватися цих бачень? Пропоную розібратися!

«Божевільні» тлумачення сонника Міллера

Побачили уві сні себе божевільним — стережіться хвороби, вона може стати причиною втрати спадщини або майна, вам належить.

Бачити божевільним знайомої людини — друзі розчарують вас своєю непостійністю.

Сниться жінці, що вона сама або хтось із її близьких — безумці? Шлюб, в якому вона перебуває або має намір вступити, розчарує її.

Бути божевільним — до хвороби

Наснилося, що ви зійшли з розуму? Неприємно, але не так вже й страшно, як може здатися. Сонник пастора Лоффа, наприклад, стверджує, що подібне сновидіння попереджає про те, що пора влаштувати собі відпочинок від роботи, інакше — стрес і тривале лікування.

А ось сонник відомого медіума міс Хассе підказує, що після сновидіння, в якому ви постали перед собою в образі божевільного людини, слід побоюватися вторгнення якихось вищих сил, здатних підірвати душевний спокій і здоров’я.

Божевільний будинок як символ невизначеності і занепокоєння

Поганим сном можна назвати сновидіння про божевільні. Він є ознакою підвищеного занепокоєння, причому не обгрунтованого чимось, а таким, про яке говорять «нутром відчуваю».

Якщо вам приснилося, що ви пацієнт дурдому — проаналізуйте свої статки в реальності. Є думка Сучасного сонника, що подібні образи підказують про те, що хтось намагається контролювати вас всупереч вашим бажанням.

Бачити себе пацієнтом психіатричної лікарні — вам не вистачає впевненості в самому собі.

Сниться, що ви — лікар психіатричної клініки — переживання мають мотиви, причому цілком обгрунтовані.

«Звихнувся» родич — до неприємних сюрпризів

Наснилося, що ви стежите, як божевільна жінка б’ється в істериці — вас чекає неприємний сюрприз, віщує Місячний сонник. А якщо ця жінка — ваша мати — чекайте підступу від близького родича.

Слухати піснеспіви знайомого чоловіка, котрі вважають себе відомою особою — до обману, причому несподіваного і підлому.

Чоловік спить і бачить уві сні божевільною свою дружину? Це говорить про те, що підсвідомо він розуміє, що не завжди буває прав в суперечках, але визнати це — вище його сил. Дружина може подати на розлучення несподівано для всіх.

Кошмари про божевільного або Бережіться обману і лицемірства

Приснився кошмар, в якому за вами женеться божевільний чоловік — перевіряйте всю інформацію до вас надходить. Хтось намагається вас «підставити».

Сниться, що ви жахає над тим, як натовп знущається над божевільною старою — спроби комусь допомогти не будуть взяті до уваги, їх вважатимуть брехливими намірами. А якщо ця стара благала вас про допомогу і ви допомогли — вам вдасться уникнути улесливих недоброзичливців.

Уві сні психічно хвора людина напав на вашого батька або матір і наніс їм каліцтва — постарайтеся наяву «вирахувати» зрадника, інакше наслідки будуть плачевними, пророкує сонник Ванги.

Сонник божевільний, до чого сниться божевільний уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: