Сонник божевільний, до чого сниться божевільний уві сні

Побачити уві сні кого-небудь психічно хворим — дуже нехороше ознаку. Подібний сон обіцяє тому, хто бачить його, проблеми, труднощі і хвороби. Однак деякі сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться божевільний, стверджують, що такий сон — це всього лише відображення душевного і психічного стану сновидіння. Чи так це і чи варто побоюватися цих бачень? Пропоную розібратися!

«Божевільні» тлумачення сонника Міллера

Побачили уві сні себе божевільним — стережіться хвороби, вона може стати причиною втрати спадщини або майна, вам належить.

Бачити божевільним знайомої людини — друзі розчарують вас своєю непостійністю.

Сниться жінці, що вона сама або хтось із її близьких — безумці? Шлюб, в якому вона перебуває або має намір вступити, розчарує її.

Бути божевільним — до хвороби

Наснилося, що ви зійшли з розуму? Неприємно, але не так вже й страшно, як може здатися. Сонник пастора Лоффа, наприклад, стверджує, що подібне сновидіння попереджає про те, що пора влаштувати собі відпочинок від роботи, інакше — стрес і тривале лікування.

А ось сонник відомого медіума міс Хассе підказує, що після сновидіння, в якому ви постали перед собою в образі божевільного людини, слід побоюватися вторгнення якихось вищих сил, здатних підірвати душевний спокій і здоров’я.

Божевільний будинок як символ невизначеності і занепокоєння

Поганим сном можна назвати сновидіння про божевільні. Він є ознакою підвищеного занепокоєння, причому не обгрунтованого чимось, а таким, про яке говорять «нутром відчуваю».

Якщо вам приснилося, що ви пацієнт дурдому — проаналізуйте свої статки в реальності. Є думка Сучасного сонника, що подібні образи підказують про те, що хтось намагається контролювати вас всупереч вашим бажанням.

Бачити себе пацієнтом психіатричної лікарні — вам не вистачає впевненості в самому собі.

Сниться, що ви — лікар психіатричної клініки — переживання мають мотиви, причому цілком обгрунтовані.

«Звихнувся» родич — до неприємних сюрпризів

Наснилося, що ви стежите, як божевільна жінка б’ється в істериці — вас чекає неприємний сюрприз, віщує Місячний сонник. А якщо ця жінка — ваша мати — чекайте підступу від близького родича.

Слухати піснеспіви знайомого чоловіка, котрі вважають себе відомою особою — до обману, причому несподіваного і підлому.

Чоловік спить і бачить уві сні божевільною свою дружину? Це говорить про те, що підсвідомо він розуміє, що не завжди буває прав в суперечках, але визнати це — вище його сил. Дружина може подати на розлучення несподівано для всіх.

Кошмари про божевільного або Бережіться обману і лицемірства

Приснився кошмар, в якому за вами женеться божевільний чоловік — перевіряйте всю інформацію до вас надходить. Хтось намагається вас «підставити».

Сниться, що ви жахає над тим, як натовп знущається над божевільною старою — спроби комусь допомогти не будуть взяті до уваги, їх вважатимуть брехливими намірами. А якщо ця стара благала вас про допомогу і ви допомогли — вам вдасться уникнути улесливих недоброзичливців.

Уві сні психічно хвора людина напав на вашого батька або матір і наніс їм каліцтва — постарайтеся наяву «вирахувати» зрадника, інакше наслідки будуть плачевними, пророкує сонник Ванги.

Сонник божевільний, до чого сниться божевільний уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: