Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник будувати будинок, до чого сниться будувати будинок уві сні

Будувати будинок — нелегке ремесло, але тільки наяву. А ось, споглядання цього процесу уві сні, хоч і не відніме у сновидіння сил, але похвилюватися змусить. І все тому, що більшість сонників вважає, що будівництво — це символ якихось проміжних проблем. Однак не варто забувати і той факт, що ключову роль в тлумаченні того,, до чого сниться будівництво будівлі, грають всілякі нюанси.

Рекомендації Г. Міллера

Сонник Міллера дає чіткі і зрозумілі трактування щодо того, до чого сниться, що ви будуєте будинок. Такі сновидіння означають, що незабаром життя сновидіння круто зміниться. Причому в кращу сторону. Правда, не варто цього чекати, якщо вам приснилося, що на будівництві сталося якась пригода (впав баштовий кран або вийшов з ладу бульдозер).

А ось, якщо уві сні ви бачите, як власноруч будуєте будинок, викладаючи стіни, то це означає виконання мрії дитинства.

Види будівель, як символ різноманіття подій і насиченості буття

Будувати будинок, особливо власний — важливий процес. Однак, тлумачачи,, до чого сниться будівництво, зверніть увагу на тип того будівлі, яке ви зводили уві сні.

 • Вирубували з льоду голку — до розхолоджування відносин.
 • Золота споруда — це символ фальші і лицемірства.
 • Будувати будинок зі скла — знак відвертості і правдолюбства.
 • Хатина, курінь або вігвам пророкують безтурботність.
 • Сарай або барак — дрібні проблеми не дадуть спокійно жити.
 • Природні матеріали пророкують здоров’я

  Якщо ви уві сні будували новий дерев’яний будиночок собі або мамі з татом і з якихось причин його не добудували — бережіть своє здоров’я і поцікавтеся, як почувають себе батьки, радить Весняний сонник. А ось, укладати дах на новий дерев’яний будинок — це знак відмінної самопочуття.

  Хочете дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій ви разом з чоловіком прилаштовувати до свого кам’яного будиночка прибудову або новий ганок, допоможе Місячний сонник. Тлумачення сну таке: терміново прийміть заходи щодо профілактики захворювань, і зробіть це разом з членами своєї сім’ї.

  «Терем білокам’яний», або Щастя не змусить чекати

  Якщо вам наснився споруджуваний будинок з цегли, то це означає, що вас чекає спокій в лоні сім’ї, радує сонник пастора Лоффа. А якщо ви бачите, що будується батьківський котедж з червоної цегли, то зверніть увагу на стан душі своїх домочадців, ймовірно, вони на вас ображені.

  Цікаву інтерпретацію має сновидіння, в якому ви разом з колишнім чоловіком або дружиною будуєте будинок. За версією сонника міс Хассе будується житло з цегли обіцяє розведеним подружжю примирення. Купувати спільне житло — ознака того ж.

  Висотки — знак «немарно» праці

  Наснилася будівництво багатоповерхового будинку? Жіночий сонник пророкує зростання добробуту того, кому уві сні довелося самому зводити хмарочос. А якщо заглянете в Східний сонник, то зрозумієте, що будувати будинок з великою кількістю поверхів — це символ просування по кар’єрних сходах. Якщо уві сні вам допомагав батько, то, вибравши собі професію батька, досягнете «захмарних висот».

  Будівництво багатоповерхового будинку уві сні забирала у вас всі сили? Переконайтеся, не взялися ви за справу, впоратися з яким вам буде важко.

  Чи не там, де належить: Остерігайтеся провокацій

  Приснився кошмар, в якому ви бачите, що ви побудували великий будинок на кладовищі? Не приймайте ідеї, нав’язані вам малознайомою людиною, інакше пошкодуєте про скоєне. Особливо, якщо наснилося, що навколо вашого великого добротного житла бродить небіжчик. Правда, існує повір’я, підказує сонник Езопа, що небіжчик сниться до негоди, проте не давайте недругам шансу вас «підставити».

  Будувати будинок серед могил вам допомагав небіжчик? Вас звинуватять в тому, що ви не робили. Але тільки, якщо мрець уві сні не був вам знаком. Якщо ж це був хтось із померлих родичів або покійні батьки, то можете сподіватися на допомогу згори.

  Сонник будувати будинок, до чого сниться будувати будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: