Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник будівництво, до чого сниться будівництво уві сні

Будівництво уві сні є виключно сприятливим символом. Він передає нові надії і прагнення до творення. До чого ще сниться цей захід, розповість сонник.

Розшифровка місця

Сонник стверджує, що тлумачення сну необхідно починати з місця, де відбувається будівництво. Чим воно зручніше і красивіше, тим краще складуться обставини в реальності. Захаращений і негарний ділянку для будівництва уві сні символізує важкий період у долі сновидіння.

Проявіть активність!

Будівництво цілого міста можна трактувати, як бажання своїми силами побудувати долю.

Сонник вважає, що найкраще, якщо вам довелося особисто брати участь в цьому процесі. Це говорить про активність і готовність до рішучих заходів.

Якщо приснилося, що ви зайняті зведенням власного житла, то наяву чекає благополуччя і щастя. Будувати багатоповерховий будинок — до успіху в бізнесі і просуванню по службі, бачити як це роблять інші — до переїзду.

Якщо ж вам вдалося тільки з боку бачити, як інші ведуть будівництво великого міста, то тут є два варіанти тлумачення. Або ви пливете за течією, або рішення за вас приймають оточуючі.

Готуйтеся до ремонту!

До чого сняться будівельні матеріали? Дошки та колоди можуть наснитися перед важким періодом в житті, цеглу — в знак незадоволеності, цемент — до тяжкості на душі.

Сонник звертає увагу на якість будматеріалів. Так стругані дошки закликають до обережності, а необроблені дошки можуть наснитися перед реальним ремонтом.

Не шукайте легких шляхів!

Щоб зрозуміти,, до чого сниться будівництво, сонник рекомендує точно пригадати, що саме будувалося уві сні. Так будівництво дороги означає, що ви знайшли правильний шлях.

У той же час проектування розвилки дороги говорить про те, що ви підбираєте варіанти подальшого руху. На думку сонника, стан дороги може вказувати на риси характеру і події майбутнього.

 • Широка символізує твердість характеру.
 • Звивиста — пристосуванство.
 • Вузька — складнощі на шляху до слави і успіху.
 • Пряма — легку долю.
 • Мощена — важку роботу.
 • Вірність чи зрада?

  До чого сниться будівництво господарських приміщень, наприклад, лазні? Цей захід попереджає, що потрібно подбати про своє здоров’я.

  Крім того, будівництво лазні передає сумніви сновидіння, якому доводиться вибирати: зберегти вірність або пуститися у всі тяжкі?

  Духовні прагнення

  До чого сниться будівництво храму? Таке бачення повністю пов’язано з духовною стороною особистості. Наснилося зведення храму власними руками?

  Сон передає прагнення пізнати сенс буття, отримати відпущення гріхів і наблизитися до Бога. Реставрація церкви уві сні означає, що минулі образи будуть забуті і вас чекає новий етап в житті.

  За Міллеру

  У той же час сонник Міллера попереджає, що будівництво церкви може приснитися до розчарування в справі, до якого ви довго йшли.

  Як налагодити відносини?

  Якщо уві сні, вам довелося бачити будівництво моста, то в звичного життя доведеться налагоджувати контакти з оточуючими, партнерами по бізнесу або протилежною статтю.

  Одночасно будівництво моста є пророкуванням про те, що вас чекає важкий період через зобов’язання перед іншими.

  Сонник будівництво, до чого сниться будівництво уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: