Сонник будівництво будинку, до чого сниться будівництво будинку уві сні

«Що нам стоит дом построить?! …». Так, нічого, в принципі-то, складного, але тільки якщо будівництво будинку нам наснилося. До чого ж сниться ця нелегка в реальності робота, як себе вести після побаченого, щоб не потрапити в неприємності, і як не втратити шанс стати щасливішим, знають сонники. Ви, головне, згадайте, що саме ви зводили уві сні.

Сонник Міллера

Будівництво будинку, побачене уві сні, згідно трактуванням сонника Міллера, означає зміни в долі сновидіння. Так, наприклад, якщо під час будівництва будинку ви бачите, що впав баштовий кран, то навряд чи хто підтримає ваші ідеї. Зводити уві сні стіну означає здійснення давньої мрії.

Наснилося, що ви поставили перед входом до свого житла барикаду? Вам до вподоби навіть думка про те, що ви можете стати чиєюсь маріонеткою, тому ви «будуєте» психологічний захист.

Частини будови підкажуть, чого чекати

Багато цікавого про майбутні події, можуть розповісти окремі частини будівлі.

 • Бачити побудований фундамент — до важкої, але прибуткової роботи.
 • Будувати відразу всі чотири стіни — знак труднопреодолімих перешкод.
 • Ганок майстрували уві сні — чекайте підвищення по службі.
 • Накривати будова дахом — успіх «накриє» вас з головою.
 • Прилаштовували уві сні навіс — повернете всі свої борги.
 • «Мій будинок — моя фортеця», або Затишок і щастя вже близько

  Якщо вам приснилося, що ви замовили будівництво будинку — дізнайтеся, до чого це сниться. Тлумачення сну порадує: затишок і благополуччя чекають вас незабаром, особливо якщо ви зважилися обзавестися дерев’яним житлом.

  Будувати маленький дерев’яний будиночок на своїй дачній ділянці — до спокою і умиротворення. А ось, якщо вам наснився величезний особняк, але не кам’яний, а дерев’яний — то ніяка криза не зможе «пробити пролом» в вашому бюджеті.

  Споруди для людей — Кар’єра: то вгору, то вниз…

  Сучасний сонник дасть відповідь,, до чого сниться будівництво нового висотного будинку. Якщо ви брали участь у зведенні висотного ділового центру разом з колегою, то ця людина допоможе отримати підвищення.

  Бачите себе виконробом на будівництві нового багатоповерхового житлового комплексу? Вам довірять обов’язки, виконання яких істотно вплине на зарплату. А якщо зводили новий гіпермаркет — не кажіть нікому про свої плани. «Маркет» був багатоповерховий — у вас є шанси отримати підвищення; одноповерховий — навряд чи що вийде. Багатоповерхова школа або дитячий центр — символ нових перспектив.

  Незвичайне житло, як символ відносин і бажань

  Будівництво будинку незвичного для простого обивателя, як і його ремонт, може мати різні тлумачення. Ось,, до чого сниться будівництво і ремонт деяких з них, за версією різних сонників.

  Будували уві сні крижане голку — до охолодження подружньої пристрасті, а можливо навіть і до зради. Побудувати для себе курінь — до простоти людських відносин, віщає сонник пастора Лоффа.

  Будівництво будинку з золота пророкує лицемірство, а ось скляне житло — знак щирості. Будиночок на дереві — це бажання сновидіння піти від суєти, поневірянь і злигоднів, це мрії про спокій, трактує Жіночий сонник.

  Сонник будівництво будинку, до чого сниться будівництво будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: