Сонник будинок без даху, до чого сниться будинок без даху уві сні

Будинок без даху уві сні не найкращий знак. Найчастіше він попереджає про прийдешні випробуваннях. Але в деяких трактуваннях може символізувати прямий зв’язок з Космосом. Сонник підкаже,, до чого сниться подібна будова в кожному конкретному випадку.

Загальна трактування

Починати тлумачення сну традиційно слід з загального розуміння образу. Так, сновідних будиночок символізує стійкість положення сновидіння в суспільстві, а покрівля ототожнюється з захищеністю від усілякого роду напастей.

Уві сні не пощастило бачити будинок без даху? Вам загрожує велика небезпека. Постарайтеся проявляти обережність навіть в побутових дрібницях.

Божевілля або ясновидіння?

З точки зору езотерики житлову будову уособлює самого сновидіння. Будь сновідних будинок передає три рівня свідомості індивідуума, де дах відповідає за інтуїцію і ясновидіння.

Більш того, будинок без даху іноді вказує уві сні на наявність прямого зв’язку з Творцем, Вищими силами або власною долею.

Але сонник нагадує: відсутність горищних надбудови буквально означає безбашенность, некерованість і навіть божевілля. Після подібного сновидіння постарайтеся контролювати вчинки, емоції і думки.

Бережіться!

Сталося бачити будинок без даху? Сонник радить підготуватися до того, що якесь незвичайне подія буквально шокує вас.

Іноді уві сні цей образ вказує на неодмінна розставання з близькою людиною на невизначений термін.

Наснилося, що з будівлі впав дах? Наяву серйозно посварилася зі своєю половинкою, а у відносинах настане холодність і відчуження.

Затвердження Міллера

До чого сниться будинок без даху, на думку сонника Міллера? Він запевняє, що вас спіткає абсолютно непередбачуване лихо. Наснилося, як намагалися добудувати її? Вам забезпечений успіх на обраному шляху.

Живіть зараз!

Сталося бачити новий, але явно недобудований будинок? Наяву дізнаєтеся про чужої смерті.

До чого сниться, якщо вам довелося жити в недобудованому будиночку? Сонник пророкує втрату майна або здоров’я. Цей же образ відображає переживання (не завжди обґрунтовані) з приводу завершення якоїсь справи або проекту.

Наснилося, що ви намагалися дізнатися у оточуючих, чому будова виявилося недобудованим, але уві сні вам так і не відповіли? На жаль, всі ваші надії і очікування ніколи не здійсняться, тому забудьте про них і живіть сьогодні.

Зберіться!

До чого сниться старий будинок без даху? Насправді вам уготовано розчарування в близькій людині. У важку хвилину ви не отримаєте від нього підтримки, що зведе колишні стосунки нанівець.

Наснилося власне житло з діркою в небо? Ви потрапите в сильця довгої фізичної хвороби або безпросвітної депресії. Сонник радить зібратися і з честю пройти прийдешнє випробування.

Чому зникла?

Що ще означає подібний будиночок? Для грамотної розшифровки варто зрозуміти, чому саме відсутня покрівля уві сні.

 • Чи не побудували — недалекоглядність стане причиною біди.
 • Знесло вітром, ураганом — проблеми прийдуть ззовні.
 • Впала без причини — сімейне нещастя.
 • Провалилася всередину — швидкий переїзд.
 • Згоріла — небезпека, втрати.
 • Наснилося, що ви вирішили побудувати дах і довели задумку до кінця? Сонник гарантує: проживете довге і щодо безбідне життя.

  Сонник будинок без даху, до чого сниться будинок без даху уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: