Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд під ногами, до чого сниться бруд під ногами уві сні

Бруд під ногами є неприємним фактором, як наяву, так і уві сні. Більшість людей, побачивши подібні сновидіння, поспішають дізнатися, до чого вони сняться, і роблять абсолютно правильно, так як, на думку практично всіх відомих сонників, приснився бруд — це уособлення зла і проблем.

Сонник Міллера

Якщо ви вирішите з’ясувати,, до чого сниться бруд під ногами, звернувшись до сонником відомого психолога Г. Міллера, то ви отримаєте не надто тішать відповіді. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви бреде по грязюці, то це означає втрату довіри. Близько вам люди розчаруються в вас, і виною цьому будете ви самі.

Бачите уві сні, як по брудній дорозі йдуть інші? Хтось (або один, або колега) розпускає про вас плітки, причому дуже неприємні, що стосуються особистого життя. А ось, якщо подібне бачення присниться фермеру або аграрію, то воно буде означати грошові та врожайні втрати.

«Грязьові» міжсезоння

Бачити уві сні бруд під ногами — не найприємніший сюжет, який обіцяє проблеми. Однак не зайвим буде знати,, до чого сниться бруд в ту чи іншу пору року:

 • Зимова сльота привиділася уві сні — будьте готові до значних витрат;
 • Весняна відлига «забруднила» дороги — до проблемної поїздці, привабливою на перший погляд;
 • Річна пил перетворилася в грязьові калюжі — познайомитеся з неприємними особистостями;
 • Осінні зливи розмили всі шляхи — до краху надій і ілюзій.
 • Будівельне сміття, як символ образ і розтрат

  Наснилося сновидіння, в якому ви бачите багато будівельної бруду під ногами: цементні калюжі, розсипаний шлак і пісок — стережіться втрат. Побачили все це «неподобство» у власній оселі — вас можуть пограбувати; на вулиці або не там, де ви проживаєте — ви заперечуватимете на кого-то і довго не зможете пробачити образу, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Уві сні ви прочищали каналізацію, і нечистоти вилилися з труби вам під ноги, неабияк вимазати вас? Мрія пророкує вам успіх в справах фінансових, який, однак, викличе заздрість конкурентів.

  Брудно кругом, або Будьте напоготові!

  На думку сонника Медеї, якщо уві сні ви ходите босими ногами по бруду, то в реальності вас чекає безчестя і ганьба. А ось, сонник Фрейда позиціонує «грязьові» сновидіння, як ознака захворювань статевих органів.

  А ось, яке тлумачення сну дає Східний сонник, пояснюючи,, до чого сниться мрія, в якій ви посковзнулися на брудній дорозі і впали обличчям в бруд під ногами: якщо ви не простежте за чистотою своєї репутації, то вороги «обіллють брудом» вас настільки, що ви навіть захворієте від переживань.

  Наведення порядку: Ніколи не опускайте руки

  Якщо вам приснилося, що бруд під ногами настільки сильно в’їлася в шкіру і взуття, що ви навіть не можете її змити, то наяву вас будуть мучити докори сумління за безсторонні діяння вчинені вами, стверджує тлумач Нострадамуса.

  А якщо ви засипали калюжі на дорогах, наприклад, піском, то це означає, що скоро настане період полегшення, коли невдачі підуть з «вашого горизонту». Головне — набратися терпіння і дочекатися цього часу.

  Сонник бруд під ногами, до чого сниться бруд під ногами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: