Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борг, до чого сниться борг уві сні

Якщо уві сні приснилося, що ви віддаєте гроші або навпаки повертаєте борг — доля застерігає вас від марнотратною витрати фінансів. Дізнавшись,, до чого сниться той чи інший сон, ви зможете правильно витлумачити підказки вищих сил і уникнути багатьох помилок і неприємностей. Сонник допоможе вам знайти відповідь.

За сонником: давати гроші в борг — знак того, що наяву ви можете зіткнутися з дефіцитом коштів. Сонник також стверджує, що сновидець, однак, в стані поправити свій грошовий статус і уникнути негативу, почавши жити за коштами, а подібне ведення уві сні — лише попередження до того, що таке може трапитися.

Дати в борг — за сонником значить збідніти, нехай і на час; варто утриматися від будь-яких операцій з купюрами в найближчі дні: не позичати і не давати гроші.

А, до чого сниться брати в борг — це застереження, що незабаром ви зіткнетеся з обманом і він може стосуватися не лише кредитних зобов’язань.

Якщо сниться, що ви взяли і відразу ж повернули борг — утримайтеся від необдуманих покупок, які можуть привести до утворення боргової ями, контролюйте свої розтрати і уважно стежте за гаманцем.

Позичати уві сні

Якщо ви хочете чітко знати,, до чого сниться давати гроші в борг, сонник радить звернути увагу на людину, яку ви обдаровуєте уві сні. Віддати гроші незнайомцеві — до ризикованих банківських операцій, які можуть призвести до збитків.

Якщо приснилося, що ви позичаєте одному, коханцеві або будь-якого іншого людині, якій ви допомогли б і наяву — проявіть більше уваги до близьких людей, бізнес-партнерам, можливо, їм потрібно ваша підтримка або рада. Сонник каже: допомагаючи їм — ви поліпшите і своє фінансове становище, тому відмовтеся від егоїзму.

Віддати якусь суму уві сні батькам або іншим кровним родичам — до несподіваних поворотів долі, які можуть посприяти збитків і втрат, якщо ви пустите ситуацію на самоплив.

Віддавати цінності ворогові — знак того, що проти вас будують підступи. Щоб уникнути неприємностей, відкладіть важливі бізнес-зустрічі на потім і не погоджуйтеся на сумнівні авантюри.

Брати в борг

До чого сниться просити в борг? За сонником: до обману. Отримувати велику суму від незнайомої людини — до сварок, їх причиною стануть проблеми одного з членів сім’ї, про які ніхто не знав.

Сниться, що колеги віддають зарплату в борг — слід тримати язик за зубами в колективі і не базікати зайвого.

Забирати гроші силою — чийсь обман ось-ось розкриється.

Просити в борг і отримати відмову — ваші плани просто ілюзія, їм не судилося збутися.

Віддавати щось цінне в заставу боргу уві сні — знак того, що сновидцу не вдасться вийти сухим з ​​води і вирішення фінансових ризиків іншу людину зачепить його самого.

Віддавати борг

Повернення чогось господареві — позитивний знак того, що незабаром фінансове становище поліпшиться і, якщо у вас є борги або кредити, ви зможете їх погасити. Сон, в якому ви повернули не всю суму — застерігає від легковажного ставлення до заробітків: вам вдасться отримати прибуток тільки в тому випадку, якщо буде докладено достатню кількість зусиль.

Сни, в яких ви пояснюєте людині, що не можете поки віддати те, що обіцяли або говорите «повертаю тобі замість грошей золото / кільце / годинник» — до бідності.

Повернення грошей людині, у якого ви дійсно брали банкноти наяву — по сонником прагнення покінчити із зобов’язаннями. Це позитивний знак — незабаром ви зможете зібрати потрібну суму і повернути позичене. А якщо ви повернули гроші людині, яка насправді зайняв у вас — повернення обіцяного незабаром чекати не варто. Можливо, ця людина навіть планує обдурити вас, варто поговорити з ним.

Сонник борг, до чого сниться борг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: