Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник боржник, до чого сниться боржник уві сні

Сонник вважає, що боржник уві сні характеризує рівень відповідальності сплячого і його ставлення до своїх обов’язків, необов’язково пов’язаних з фінансами. Те,, до чого сниться символ, стосується найближчих планів і взаємовідносин з родичами, друзями та коханими.

Роз’яснення Густава Міллера

Сонник Міллера вважає несприятливим знаком, коли боржник уві сні — це ви. Те,, до чого сниться символ, віщує чорну смугу в діловій сфері і на особистому фронті. Якщо приснилося, як кредитор нагадує про прострочену оплату, можливо, ви наяву втрачаєте з поля зору щось важливе. Повний розрахунок з позичальником вказує на благополучний результат.

У борговій ямі

Сонник Хассе вважає, що бачити себе боржником трапляється тим, хто готовий на крайні заходи заради вирішення нагальної задачі. Це не єдине пояснення,, до чого сниться бути належним. Не виключено, що сновидець не проти поживитися за чужий рахунок.

Не лякайтеся, якщо довелось бачити себе боржником. Універсальний сонник трактує побачене як стимул зробити неможливе. З таким настроєм не страшні ніякі труднощі, в тому числі і фінансові.

Якщо приснилися заборгованості, Деніз Лінн підозрює блокування енергетичних каналів. Сучасний тлумач радить бути більш відкритим, висловлювати почуття, відстоювати погляди.

Бути боржником уві сні можна і в переносному сенсі. Вас пов’язують зобов’язання перед іншими людьми.

Як вас угораздило?

Снотолкователь уточнює, в силу яких причин сплячий виявився боржником. За умови, що борг існує тільки уві сні, деякі подробиці знаходять особливий сенс.

 • Довелося бачити, як займаєте велику суму? Бережіться спокус;
 • Наснилося, що позичаєте на покупку? Настають негаразди в особистому житті;
 • Позика на домашні потреби обіцяє катастрофу на кшталт пожежі;
 • Підраховувати боржок трапляється незадовго до отримання прибутку;
 • Коли уві сні доводиться займати гріш, наяву може наздогнати смуток без причини;
 • Борг уві сні говорить про те, що необачність — ваша біда;
 • Якщо наснилася заборгованість, Циганський сонник обіцяє грошову допомогу від рідні;
 • Бачити себе боржником, не будучи таким, трапляється напередодні сильного подиву.
 • Чи легко бути кредитором

  З передбачення для літніх іменинників можна дізнатися,, до чого сниться позичати знайомим дрібні і великі суми. Символ віщує сварку з боржником, який вам наснився.

  Новітній сонник Іванова вказує на вельми сумнівні перспективи задуму сплячого. Східний снотолкователь вважає, що сновидець сам кого завгодно обведёт навколо пальця.

  Жіночий оракул радить остерігатися пліткарів: їхні балачки може сильно нашкодити сновидицей в фінансових справах.

  На круги своя

  Еротичний сонник детально роз’яснює, чому примарилося, як боржник віддає ваші кровні. Не виключено, що в силу обставин доведеться самому скористатися кредитом. Підвищується небезпека постраждати від рук шахрая.

  Якщо приснилося, як боржник віддає все до копійки, тлумачення сну Данилової обіцяє приємний сюрприз від коханої людини. Якщо платити за рахунками довелося вам, взаємність малоймовірна.

  Бачити, як повністю розплатився людина з тією чи іншою проблемою, означає, що він від неї позбутися. До чого сниться втік боржник, слід розуміти буквально: пройдисвіт і наяву не збирається нічого повертати.

  Поверни по-доброму!

  Велесов сонник вважає недобрим знаком, коли хворий насправді людина під натиском повністю розрахувався. Те, що довелося бачити, говорить про високу ймовірність летального результату.

  До чого сниться, що вам не хочуть віддавати гроші, розкажуть сонник Дмитро і Надія Зима. Чим агресивніше ви вимагаєте уві сні, тим успішніше підуть справи в реальності. Якщо вдалося переконати боржника, надійде прибуток з абсолютно несподіваного джерела. Самому виявитися в ролі злісного неплатника означає дрібну неприємність.

  Сонник боржник, до чого сниться боржник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: