Сонник брудні вуха, до чого сниться брудні вуха уві сні

Брудні вуха уві сні віщають про обман, одержанні не правдивої інформації, а також застерігають про чужих нехороших наміри. Пояснюючи,, до чого сниться подібне сновидіння, сонник радить прислухатися до себе, можливо, ваше сприйняття дійсності і світовідчуття заважає правильно зрозуміти оточуючих.

Сонник Міллера про проблеми

Бачити свої брудні вуха з великою кількістю сірки уві сні, за версією психолога, служить показником величезного оберемка проблем, відкладених «на потім». Постарайтеся виправити становище і планомірно вирішити виниклі за цей час питання, інакше загрузнемо в них надовго.

Не слухайте пліток!

Жіночий сонник впевнено вважає, що те,, до чого сниться чистити брудні вуха, говорить про необхідність позбутися чужого впливу. Приснився сюжет натякає про присутність у вашому житті людини, який вміло нею керує собі на благо.

Сучасний суміщений сонник трохи інакше розтлумачує,, до чого сниться подібну дію, вважаючи, що в реальності, ви занадто дбаєте про чужому думці, забуваючи прислухатися до слів близьких людей.

Навчіться чути!

Чистити уві сні брудні вушні раковини, за версією сонника Білого Мага, означає, що спляча людина ніяк не може знайти спільну мову з оточуючими, впевнено вважаючи себе незвичайною особистістю.

Однак приснився сюжет служить підтвердженням того, що сновидець просто не вміє слухати і чути інших людей. Навчіться правильно спілкуватися з людьми, інакше так і залишитеся «незрозумілим».

Приємні моменти

Дівчатам, які перебувають на останніх місяцях вагітності не варто турбуватися про те,, до чого сниться чистити брудні вуха у немовляти. На відміну від інших тлумачень, приснилося дію означає приємні клопоти і радісні події. А ось бачити подібне жінкам — до туги за рідним і близьким.

Готуйтеся до радісних звісток!

Ісламський снотолкователь впевнено вважає, що очищати від бруду або сірки вушні раковини уві сні, обіцяє одержання радісної звістки. Бачити брудними вушка дитини — до тривожних новин. Очищати їх уві сні, значить, наяву будете радіти успіхам домочадців.

Трохи про інтим

Доктор Фрейд порівнює приснилися вушні раковини з жіночими статевими органами. Якщо уві сні вони недоглянуті і дуже забруднені, значить, сновидицей слід задуматися про надійних методах захисту і контрацепції. Доводиться мити брудні вуха, віщує сонником заняття сексом.

Важливі деталі

У Новітньому сонник, тлумачення сну про брудні вухах, тісно пов’язане з персонажем, кому вони належать. Так, вушка, що належать:

 • Дитині — віщає про невірних міркуваннях сновидіння, спотвореному розумінні;
 • Чоловікові або дружині — говорить про незгоду або протидії між подружжям;
 • Начальнику — до підступів ворогів, бажаючих заплямувати вашу репутацію.
 • Тварині — попереджає про порожніх розмовах.
 • Не піддавайтеся на провокації!

  Снотолкователь Стерво, сюжет про неохайних органах слуху, пов’язує з ймовірністю бути зганьбленим наклепниками і недругами. Будьте розумнішими своїх ворогів — намагайтеся не піддаватися на провокації оточуючих, не беріться доводити свою правоту і вести порожні, дурні суперечки.

  Сонник брудні вуха, до чого сниться брудні вуха уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: