Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брудне волосся, до чого сниться брудне волосся уві сні

До чого сняться свої або чужі особливо брудні волосся? Уві сні вони знаменують хаос і безлад, який оселився в свідомості. Сонник допоможе знайти вірну інтерпретацію цього незвичайного способу.

Заклик Міллера

Сонник Міллера впевнений, що уві сні заплутане волосся попереджають про невдачі і щастям. Він також закликає зібратися і привести в порядок справи і думки.

Чого ви хочете?

До чого сняться власні брудні волосся? Якщо подібне сновидіння доводиться бачити регулярно, то ви явно загрузли в поганих думках і непотрібних переживаннях.

Сонник також упевнений, що ви без користі витрачаєте життєву енергію з метою втримати щось примарне і абсолютно не потрібне.

По суті уві сні це заклик підсвідомості змінити щось або хоча б точно визначитися в тому, чого ви хочете.

Будьте обережні!

До чого ще сняться розпатлане волосся? Це явне вказівку на те, що варто підготуватися до цілої низці безглуздих сварок і конфліктів.

Причому чим довше забруднені пасма, тим більш затяжний характер матимуть всі розбіжності.

При цьому ріденькі і короткі волоссячко вказують на безсилля, хвороба, безгрошів’я та інші подібні складнощі.

Наснилися чужі брудні волосся? Сонник закликає проявити обережність у виборі партнера або супутника.

Не слухайте!

До чого сняться брудні волосся на голові? Це недобрі думки, які одного разу приведуть вас в безвихідне становище.

Наснилося, що на голові бруд, лупа і воші? Постарайтеся не використовувати поради, які дають вам сторонні люди.

Закоханим уві сні бачити бруд на голові найгірше. Цей образ означає, що в любові у вас з’явиться серйозний суперник.

Вибирайте!

Якщо приснився чоловік зі скуйовдженим волоссячко, то вам варто відмовитися від великодушності. Вороги скористаються вашою добротою і принесуть багато бід.

Сонник також радить запам’ятати, хто саме приснився з брудними локонами.

 • Хлопець — закохаєтесь.
 • Дівиця — отримаєте погану звістку.
 • Жінка — впадете в спокуса, гріх.
 • Хлопчик — будуть неприємні клопоти.
 • Дівчинка — відсутність перспектив.
 • Уві сні нечиста шевелюра була у чоловіка? Вам уготовані сімейні неприємності. Крім того, сонник обіцяє ситуацію, в якій ви зробить невірний вибір.

  Тримайтеся!

  До чого сняться брудні волосся, які доводиться розчісувати? Сонник обіцяє великі розборки з особливою протилежної статі.

  Довелось розчісувати немиті локони і окремі волоски залишалися на гребінці? Замість очікуваного прибутку належить серйозно витратитися. Крім того вам уготовані значні випробування, в ході яких ви можете зламатися.

  Уві сні привиділося, що ви не можете розчісувати пасма — настільки вони грядние і сплутані? Тлумачення сну ще більш негативний. Всі біди, що обрушилися на вас — лише наслідок власного необдуманого поведінки.

  На що ви готові?

  Наснилося, що трапилося мити дуже брудне волосся? На жаль, це ознака майбутньої подружньої невірності.

  Якщо довелося мити локони дорогим і ефективним шампунем, то ви вляпатися в дурне діло під тиском.

  Бачити, як хтось відмиває вам шевелюру, означає, що ви підете в таємне подорож і отримаєте масу дивовижних вражень.

  Уві сні довелося самому мити волоссячко? Щоб доставити комусь задоволення, ви погодитеся зробити дуже безсторонній вчинок.

  Сонник брудне волосся, до чого сниться брудне волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: