Сонник брудні руки, до чого сниться брудні руки уві сні

Брудні руки уві сні часто є, як стверджує сонник, попередженням про неприємності, плітках, підступи недругів. Але при тлумаченні,, до чого сниться такий знак, не можна забувати і про хороших значеннях — позбавлення від турбот, своєчасного захисту.

Не починайте нових справ

Сонник повідомляє: бруд на них обіцяє неприємності в справах, бізнесі. Можливо, хтось своєю поведінкою сприятиме провалу ваших проектів.

Запущені, недоглянуті, обламані нігті — підстерігають ділові невдачі. Краще не починати чогось нового.

Неприємності можна подолати

До чого сниться мити руки? Сновидець звільниться від мучив йому важких турбот, які тривали вже досить довго.

Намагатися уві сні змити з них бруд — за сонником, такий символ обіцяє багатство, гроші, успішний бізнес.

Наснилося мити брудні руки? Незабаром вилікуватися застарілий недуга. Також мити їх уві сні означає вчасно отримати необхідну захист.

Сновидіння про сліди від чужих забруднених долонь віщує якісь особливі новини, які доставлять багато клопоту. Також це означає: сплячому треба буде докласти багато сил, щоб наполягти на своєму.

Остерігайтеся пліток і обману

Наснилися рукава і руки в чорній сажі? Сонник повідомляє: наяву злісні плітки, які розпускають ворогами, зроблять негативний вплив на службові справи сплячого.

Забруднені рукава уві сні віщують обман. Можливо, недоброзичливці будують плани, щоб обдурити сновидіння для власної користі.

Наснилося, ніби чужі брудні руки залишили сліди по всій квартирі, а сновидец шукав винуватця цього — такий сюжет несе попередження. Про людину будуть ходити неприємні чутки.

Попередження

Бачити уві сні, ніби вони в грязі — чекає участь в негідних справах, принизливих і несучих страждання.

До чого сниться бруд під нігтями? Сонник трактує цей символ як знак ганьби. Дуже ймовірно, що плітки або підступи злостивців стануть причиною серйозного конфлікту.

Якщо вони не свої, а чужі, наприклад, одного — ця людина може втягнути вас в якийсь непривабливе підприємство. Або сам знаходиться в неприємному становищі і чекає допомоги від вас.

Кисті або навіть пальці в грязі віщують неприємності. Можлива зрада чоловіка (дружини) або негаразди з домашніми. Друзі, рідні можуть обдурити, зрадити сновидіння.

Приділіть більше уваги собі та близьким

Якщо уві сні побачили у дитини брудні руки — значить, ваше чадо може незабаром захворіти. Постарайтеся вчасно вжити заходів, щоб не затягувати хвороба.

Забруднити руки в чорній сажі уві сні — наяву будете довго з’ясовувати стосунки зі своїми рідними.

Коли побачили у дитини дуже брудні руки, одяг — сонник вказує: ви проявляєте недостатню турботу про своїх дітей.

Приснився подібний символ сигналізує: приділяючи більше значення приділяти своїм егоїстичним інтересам, можете сильно образити когось. Однак результат таких дій негативно вплине на вас самих.

Сонник Міллера: все залежить від вас

До чого сняться брудні руки? Сновидіння вказує: ви несправедливі до людей, які вас люблять. Постарайтеся проявляти більше уваги або бути терпимими в деяких ситуаціях.

Бачити у себе брудні нігті — віщує ганьба, сором. Вашу сім’ю чекає безчестя, якщо не зможете вчасно реально оцінити обставини, що склалися.

Сонник брудні руки, до чого сниться брудні руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: