Сонник брудні ноги, до чого сниться брудні ноги уві сні

Приснилися брудні ноги — дуже несприятливий знак. Він попереджає уві сні про всілякі проблеми, труднощі, перешкоди. Однак сонник обнадіює: вірно витлумачивши,, до чого сниться такий символ, цілком реально запобігти можливим ускладненням, зменшити шкоду.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться мити брудні ноги? Сновидіння як би рекомендує: не варто дивуватися чужий хитрості, здатної трохи перешкодити планам сновидіння. Все ж її можна буде подолати.

З труднощами можна справитися

Мити їх уві сні — сплячого вдасться попередити спроби обмовити його. Інтуїція дозволить йому позбавитися від лицемірних друзів серед свого оточення.

Мити брудні ноги уві сні також обіцяє: сновидец гідно впорається з виниклими складнощами. Сонник попереджає: попереду проблеми, щоб людина підготувався, вчасно вжив заходів.

До чого сниться витирати їх перед тим, як увійти в будинок — отримання подарунка або покупка речі, про яку давно мріяли. Мити чистою водою — незабаром чекає подорож.

Неприємності у сплячого, його близьких

Наснилося відмивати їх? Наяву очікують серйозні проблеми, рішення дурних питань. Бачення, згідно сонником, повідомляє про можливу хвороби.

Бачити жінку з брудними ногами уві сні — обіцяє інтриги проти сновидіння наяву. Його вороги задіють негідні способи, щоб очорнити людину, нанести йому максимальний збиток.

Приснилися недоглянуті, дуже забруднених пальці ніг віщують значні збитки, злидні.

До чого сняться власні забруднені ступні? Сонник повідомляє: ваші вороги не здатні нашкодити вам, але можуть відігратися на близьких, рідних. Потрібно подумати, як вберегти їх від підступів.

Труднощі у відносинах

Бачити, ніби свої ступні забруднені уві сні, означає: попереду романтична зустріч, яка на ділі виявиться розчаруванням. Раптовий спалах почуттів залишить після себе осад неприємних емоцій, розчарування.

Приснилися свої брудні ноги, як вказує сонник, віщують розбіжності, конфлікти з багатьма людьми, вельми прикрі для сплячого.

Якими вони наснилися?

Для вірного тлумачення сну важливо звернути увагу, які вони були:

 • Босі — обіцяють неприємності;
 • Голі — будуть проявляти неприязнь друзі, близькі;
 • Чужі — попереду наклеп, осуд оточуючих;
 • Свої — можливі плітки, здатні принести багато шкоди.
 • Також босі, в грязі, віщують: ваші недоброзичливці зроблять безліч спроб, щоб завдати шкоди. Голі забруднені п’яти — потрібно змінити задумані найближчі плани.

  Чужі — розпускати плітки про сновидцем, плести інтриги стануть близькі знайомі. Бажано придивитися до них і обмежити контакти з тими, хто викликав недовіру.

  Вам під силу подолати труднощі

  Бачити бруд на ногах уві сні означає: особисте життя, робота виявляться переповнені труднощами, складнощами, подолання яких потребує мобілізації всіх внутрішніх резервів.

  До чого сниться пройти по бруду і сильно забруднитися? Сонник стверджує: незабаром сплячий грунтовно посвариться з близькими людьми з власної вини.

  Власні брудні ноги у взутті, особливо якщо вона виглядає пристойно, чиста або нова — незважаючи на складність прийдешніх проблем, можна знайти шляхи їх вирішення. Сонник радить: сміливо боріться проти несприятливих обставин.

  Якщо ж взуття на брудних ногах уві сні була також недоглянутою — шлях до мети ускладниться безліччю перешкод. Крім того, вас спробують втягнути в конфлікт, а після звинуватити в його виникненні. Щоб уникнути неприємностей, потрібно зберігати спокій і витримку.

  Сонник брудні ноги, до чого сниться брудні ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: