Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брудна білизна, до чого сниться брудну білизну уві сні

Якщо пригадати призначення інтимних деталей гардеробу, нескладно зрозуміти, що уві сні будь-який елемент особистого користування символізує найпотаємніші помисли і прагнення, а також є показником успішності сплячої людини. Сонник,, до чого сниться брудна білизна, пов’язує з майбутніми подіями, які для сновидіння мають вельми тривожний характер.

Предмети гардеробу

Сонник Фрейда вважає, що все,, до чого сниться спіднє, є символом жінки, постільна — відображає усталені сексуальні контакти, нижнє — говорить про прагнення мати статевий контакт з молодшим партнером. Наснилося брудна білизна — інтимні подробиці Ваших любовних відносин стануть відомі оточуючим і принесуть чимало дискомфорту.

Для мам і тат, приснилося дитяче брудна білизна уособлює неправильний клімат в родині, який прямим чином впливає на дитину. Довелось одягати малюка уві сні в забруднені дитячі речі — по дурості сновідящего може статися неприємна пригода.

Бачити нижню брудна білизна своєї коханої людини, на думку сонника Дмитра та Надії Зими, відображає побоювання сновидіння дізнатися про персонажа дещо негідне. Приснилося чуже забруднене ганчір’я попереджає про те, що Вас намагаються втягнути в дуже неприємне справу, яке загрожує закінчитися неприємностями.

Уві сні бачити себе в брудній білизні відображає явні побоювання ганьби. Подібні почуття сновідящего ризикують викликати наяву непривабливу ситуацію, тому краще не бояться розголосу, а в міру можливості виправляти свої недоліки. Якщо у Вас уві сні викликає інтерес чуже спіднє — уйміте свою цікавість.

Стан і ступінь забруднення

Рвані нечисті деталі одягу передбачають виникнення негараздів, що можуть надовго позбавити сновидіння спокою. Вимазані в крові постільна обіцяє швидке отримання спадщини. Якщо на ньому утворилися руді або коричневі плями — чекайте появи гостей.

Визначаючи,, до чого сниться нечисте ганчір’я, важливою деталлю виступає новизна вироби. Бачити уві сні елемент гардероба в новому стані, що виглядає неохайно, є радою понад про те, що найближчим часом слід почекати з реалізацією планів і будь-яких починань.

Гора обмазаних штучок, на думку сонника, відображає неохайність і неоднозначні мотиви партнерів по бізнесу. Молодій дівчині, приснилося сновидіння, попереджає про обережність у відносинах з нинішнім або майбутнім хлопцем. Можливо, цей чоловік звичайний Казанова, долає і розбиває жіночі серця, виносячи свої любовні досягнення на загальний розгляд.

Маніпуляції з речами

Згідно авторитетної думки сонника доктора Фрейда, будь-які маніпуляції з брудною білизною (гладити, прати, лагодити) висловлюють підсвідоме прагнення сплячої людини до сексуальних експериментів. Одягати уві сні забруднене ганчір’я — Ваші бажання і надії виправдаються, але не принесуть довгоочікуваного задоволення.

Застеляти уві сні ліжко брудним постільною білизною обіцяє сонником образу, розплату за минулі гріхи, проблеми в сімейному житті.

В сонник XXI століття є пояснення,, до чого сниться прати брудні речі. Здійснювати прання руками передрікає зраду, неприємності на особистому фронті, прати речі в машинці — до змін в оточенні.

Сонник брудна білизна, до чого сниться брудна білизна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: