Сонник брудна річка, до чого сниться брудна річка уві сні

Купатися в брудній річці уві сні, потім вийти з неї чистим і свіжішим — до одужання, благоденства і отримання нових можливостей. Плавати в каламутній воді, або бачити її з боку вируючої — до небезпечних пригод. Щоб дізнатися,, до чого сниться бурхлива гірська річка, досить згадати дрібні нюанси сновидіння і заглянути в традиційні сонники.

Що віщує сонник Міллера

Бурхливий потік уві сні на думку психологів символізує різку зміну настрою. Підсвідомість підказує, що слід бути готовим до чергування важливих подій. Вони можуть бути одночасно хорошими і поганими для вас. Наприклад, якщо наснилося, що довелося перепливати брудну річку, будьте готові до боротьби за місце під сонцем. Наяву все буде залежати тільки від правильності прийнятих рішень.

Не забувайте про обов’язки

Густав Міллер у своєму сонник теж дає двоякі пояснення,, до чого сниться брудна річка. За його трактуванням бачити уві сні каламутну воду, значить ступити на складну життєву смугу:

 • Плавати — до дрібних пліток, домашнім чварам;
 • Купатися — до проблем зі здоров’ям;
 • Перепливати — до суперництва в робочому колективі;
 • Переплисти на інший берег, подолати бурхливий потік будь-яким способом — до особистих перемог.
 • Вклади і заощадження краще застрахувати

  Бачити брудну річку, спостерігати за нею з боку — означає, готовність сновидіння до ризикованих операцій. Сонники попереджають, що варто спочатку заручитися повним пакетом гарантій і тільки після цього укладати угоди, договору. Навіть, якщо наснилося, що довелося уві сні перетинати річку на човні або іншому водному транспорті.

  Різка зміна настрою начальства, інтриги серед колег, небезпека провалу — саме те,, до чого сниться будь-яка каламутна вода. Свої дії в найближчі дні варто направити на налагодження відносин з керівництвом, зв’язків з впливовими людьми, постаратися знайти спільну мову з співробітниками в робочому колективі.

  Ретельно стежте за здоров’ям

  Купатися в брудній річці уві сні теж вельми погано. Сновидіння означає початок захворювання, про яке ви ще не підозрюєте. Добре описує, до чого сняться імлисті потоки, сонник Ванги. Велика віщунка зводить тлумачення сну до різкого ослаблення організму.

  Варто звернути увагу на здоров’я і в випадках, коли приснився навіть маленький замутнений водойму. Цілителька рекомендує відкласти термінові справи на майбутнє і впритул зайнятися відпочинком. Якщо неможливо кинути справи, постарайтеся налагодити режим праці і відпочинку, чергуйте види діяльності, частіше бувайте на свіжому повітрі.

  Стати лідером в сім’ї

  Плавати в брудній річці, відчувати себе липким, забрудненим — до інтриг, пліток, що стосуються домашніх справ. Сонники рекомендують більше часу приділяти дітям, батькам, другій половинці, впливати на їх міркування і висновки. Хтось із уявних друзів активно будує підступи і намагається вас посварити. Особливо погано, якщо наснилося, що річка намагається засмоктати, поглинути вас, накрити безоднею нечистот.

  Сонник брудна річка, до чого сниться брудна річка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: