Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд в будинку, до чого сниться бруд в будинку уві сні

Житло, побачене уві сні, символізує стан здоров’я і настрій сновидіння. Якщо бачите бруд в будинку, то варто потурбуватися про власне самопочуття, радять сонники. Щоб уникнути неприємностей і поганого настрою, після того, як ви побачили своє житло неприбраним, пригадайте детально сюжет мрії і уточніть,, до чого сниться подібне відповідно до різних джерел.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви живете в приміщенні, де неохайно і всюди валяється сміття, то це означає, що ви позбудетеся довіри друзів, і втратите лад в сім’ї. А якщо бачите, що бруд в будинок приніс хтось із візитерів, то ви постраждаєте від пліток, які буде розпускати про вас ця людина.

Для фермерів і хліборобів, побачена уві сні бруд в будинку означає поганий урожай і зменшення прибутку від продажів.

Короткі тлумачення

Разузнавая,, до чого сниться бруд в будинку, не забудьте з’ясувати, що пророкують деякі способи боротьби з нею, рекомендують сонники. Отже, ви:

 • Підмітали підлогу — до очищення душі від скверни;
 • Змітали павутиння зі стін — зірвете «флер» таємничості з чогось;
 • Протирали пил з меблів — до розкриття власного секрету;
 • Натирали паркет — робота принесе очікувані дивіденди.
 • Наведення порядку, як символ усунення проблем

  Як мовить сонник Мандрівника, бачити уві сні, що ваш будинок всередині настільки брудна, що йому потрібна негайна і ретельне прибирання — ознака швидкого успіху.

  На думку Східного сонника, прибирати уві сні брудний, як всередині, так і зовні, особняк — ознака того, що вам знадобиться чимало сил і енергії, щоб привести в нормальний стан свої власні думки і амбіції, до цього ви були засліплені брехнею і лестощами заздрісників.

  Ще один сонник — Циганський — пропонує таке тлумачення сну. Якщо наснилася бруд в будинку, то пригадайте, з яким настроєм ви взялися її прибирати: з натхненням терли уві сні брудний лінолеум — скоро ваші справи підуть на лад; вам було лінь боротися зі сміттям — зміни не порадують.

  Робота за наймом — ознака успіху і досягнень

  Наснилося прибирання в чужому приміщенні найчастіше символізує досягнення сновидіння на кар’єрному поприщі. В цьому випадку, бруд в будинку — це символ успіху.

  До чого сниться мити підлогу в чужій квартирі, знає Сучасний сонник: ви проявите себе як цінний працівник, що, безсумнівно, знайде відгук у вашого керівництва в вигляді підвищення в зарплаті або навіть на посаді.

  А якщо наснилося, що ви миєте підлогу в чужому офісі, то можете сміливо приступати до реалізації своїх нових проектів — вони порадують результатом.

  Розгрібати завали: Позбувайтеся непотрібних речей і звичок

  Наснилося, що ви перебуваєте в своєму старому будиночку, де провели дитинство, і він постав перед вами в жахливому стані: в ньому дуже брудно і валяється сміття? До чого сниться подібне, пояснить сонник Медеї. Минулі помилки обтяжують вас, ви відчуваєте бажання все виправити.

  Бачити уві сні, що бруд в будинку настільки в’їлася в стіни, що не видно ні шпалер, ні паркету — до неприємностей, які доставить вам старовинний приятель. А якщо уві сні ви розгрібати завали в своєму старому будинку, а він вам допомагає в цьому, то і в реальності він виручить вас з поганою історії.

  До чого сниться генеральне прибирання всією сім’єю в своєму заміському літньому будиночку, де після зими дуже брудно? До позбавлення від комплексів і старих звичок.

  Сонник бруд в будинку, до чого сниться бруд в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: