Сонник брудний сніг, до чого сниться брудний сніг уві сні

Брудний сніг уві сні уособлює плітки, чутки, що стосуються сновидіння. Але зневірятися не варто, в деяких випадках сонники гарантують отримання легких грошей, виграші і безперешкодний рух маленьких проектів. Щоб з’ясувати, до чого сняться каламутні, мокрі сніжинки, необхідно згадати свої відчуття від зіткнення з ними.

Застереження сонника Міллера

Бачити замети упереміж з брудом, піском, глиною, долати їх уві сні — до великим енергетичним втрат. Людину, якій наснилося, що вибратися з них не виходить, чекає багато непотрібних справ, тривале лікування. Сонник пророкує початок депресії.

До чого сниться брудний сніг, завжди слід розглядати з позиції своїх відчуттів:

 • Є його, замерзнути — до застуди;
 • Впасти в замет, вдаритися — до краху надій;
 • Тануть сніжинки під ногами — до покаяння, примирення;
 • Забруднитися — до прибутку, виграшів.
 • Чекайте фінансового прибутку

  Грати в сніжки уві сні, забруднитися, бачити ще кого-небудь поруч — до отримання грошей. Сновидіння означає появу великої суми коштів. Раптовий виграш, хороший подарунок, щедрі преміальні — саме те,, до чого сниться брудний сніг, що прилипає до одягу, взуття, долонях і особі.

  Сонник Ванги зводить тлумачення сну до дуже легкого заробітку, який вам сподобається і принесе ще й моральне задоволення. Можете сміливо братися за давно забуті справи, проекти, на які не могли зважитися раніше. Дуже добре, якщо наснилося, що очиститися, вмитися вийшло не відразу.

  Остерігайтеся депресії

  Бачити себе під темною лавиною, подскользнуться на каламутному льоду — до програшу, до копіткої, але марною роботі, яка не принесе ніякого доходу. Сонники рекомендують зробити паузу, прислухатися до власного самопочуття, якщо наснилося, що довелося впасти або провалитися в холодну рідину.

  Брудний сніг, навколишній з усіх боків сновидіння, означає, що про вас пліткують сусіди, колеги на службі. Щоб не стати жертвою чуток, наклепів, намагайтеся не давати людям привід: не ображайте нікого, не вступайте в конфлікти. Тоді коло недоброзичливців помітно знизиться.

  Покайтеся і примиріться з улюбленими

  Нострадамус, навпаки, дає самі гуманні прогнози,, до чого сниться опинитися на брудному снігу уві сні. Він стверджує, що ви зможете уникнути помилок, прояснити непорозуміння, які виникли недавно з близькими родичами, керівництвом, колегами.

  Чистити уві сні двір від танучих сніжинок, перемішаних з брудом — до покаяння. Прийшов час очистити совість від вантажу невисловлених проблем. Постарайтеся зробити добру справу того, кого ви встигли недавно образити. Сонники стверджують, що ображений родич, друг неодмінно пробачить вас і життя заграє новими фарбами, якщо наснилося, що чищенням двору ви займалися особисто.

  Сонник брудний сніг, до чого сниться брудний сніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: