Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд, до чого сниться бруд уві сні

Сновидіння, в якому була бруд, найчастіше буває неприємним. У більшості випадків сонник трактує даний сюжет негативно. Один з варіантів,, до чого сниться подібне — великий ризик ганьби в реальному житті.

Бути забрудненим

Сучасний сонник вчить, що бруд — знак нещастя. Бути заляпаним уві сні брудом з ніг до голови, значить, опинитися в бідності і насилу зводити кінці з кінцями.

Французький сонник трохи інакше трактує такий сюжет. Даний джерело вважає, що бруд обіцяє бідність і забуття. Бути забрудненим з голови до ніг або безуспішно намагатися отскоблить свій одяг і тіло — до швидкого захворювання.

Наснилося забруднений одяг — ознака загрози вашій репутації, заробленої чесною працею. Якщо наряд уві сні в результаті вдалося очистити, то ви зумієте звернути неприємну ситуацію собі на користь, а репутація буде врятована.

Схоже тлумачить цей символ і Гришина. Якщо сниться бруд на одязі, значить, у вашій репутації хтось сильно сумнівається і в найближчому часі вона може бути зіпсована. Сонник Гришиной стверджує, що якщо вдало відчистити наряд від забруднень, то можна уникнути наклепу і злих наклепів.

Йти по бруду

Сучасний сонник вважає бруд чином швидкого розчарування. Можливо, розчаруються друзі або ж виникнуть тертя в сімейному колі. Бачити уві сні людей, що бредуть по бруду — недобрий знак. Приснилося віщує огидні і брехливі чутки про вашу персону, які розпускають колегою або навіть одним.

Роз’яснення,, до чого сниться подібне також дає і тлумач XXI Століття. Це джерело вважає, що довгий ходіння по сльоти та дорожньому місиву — до хвороби. Ще один варіант — до нанесення образи невинному людині.

Приснилися прогулянки по калюжах і сльоти можуть провіщати втрату довіри близьких і друзів, втрату хороших відносин в колі сім’ї. Причому ви самі станете винуватцем цих подій. Хтось інший, що йде по брудних дорогах — жахливі плітки і брехливі домисли, пов’язані з вами.

Захаращений будинок

Якщо уві сні будинок постає не затишним і чистим, а перевернутим догори дном, засміченим і безладним — це до успіху. Якщо сниться окрема брудна купа або гора нечистот, яка викликала огиду, це символізує швидке щастя.

Сонник Тафлісі вважає, що якщо бідняк бачить бруд в своїх оселях, то його положення незабаром зміниться. Якщо той же сон бачить багач, його становище похитнеться і він скотиться в бідність.

Різні тлумачення

Сучасний сонник бруд пов’язує з короткочасними і неприємними стосунками з якоюсь людиною, чреватими проблемами зі здоров’ям і можливим небезпечним інфекційним захворюванням.

Перестрибнути уві сні брудну купу або уникнути небезпеки бути забруднені, означає уникнути невдач на життєвому шляху.

Впасти в бруд, на думку Ванги — до скандалу, а валятися в ній зразок свині — до прибутку і успіхам в справах.

Приснилися засмічені вулиці міста або села означають, що якісь з ретельно охоронюваних таємниць будуть розкриті і це принесе горе і печаль.

Діставати уві сні тину або нечистоти з водойми, на думку французів, сприятливий знак. Вказує він на благополуччя, достаток і достаток у всіх життєвих сферах.

Сонник Езопа вважає, що нечистоти є символом достатку пліток, а також безлічі різноманітних подій, бурхливої ​​діяльності і багатства.

Сонник бруд, до чого сниться бруд уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: